"Doskonała obsługa, samochód zyskał nowe życie, stały kontakt podczas pobytu auta w warsztacie - jestem zachwycona, od dziś to “moj” warsztat. Dziękuję i polecam najbardziej.",
Harriett Nelson, Volvo XC90
"Szybka i sprawna usługa. Auto zrobione na drugi dzień, klimatyzacja sprawnie zrobiona uszczelniona i nabita, sprawdzona przez kierownika mi się usługa bardzo podoba.",
tomasz7400
"Jestem zadowolona z obsługi mechaników ;) a Pan Waldek super szef ;) można z nim pogadać i zawsze odpowie ;)
Nie Mogę złego słowa powiedzieć na ten warsztat samochodowy ;) ",
GRAŻYNA Z WARSZAWY, BMW E36
Witam. Mam problem z kia rio 2012r. Dokładnie problem z 2 biegiem ciężko wchodzi. Bieg na zgaszonym i odpalonym aucie wchodzi super tylko podczas jazdy jest problem i tylko z 1 na 2. Reszta biegów wchodzi płynnie. Mógłbym prosić o jakieś rady co może być przyczyną
Dzień dobry,
Posiadam samochód Kia pro cee'd 2009 2.0 Crdi optimum+. Skrzynia biegów w tym samochodzie jest 5 biegowa, natomiast widziałem na internecie 6 biegowe. Czy opłaca się wymieniać skrzynie biegów, czy jest to skomplikowane i bardzo kosztowne?
Pozdrawiam
Witam w kia ceed 1.6 crdi problem ze wstecznym otóż na zimnym odpalonym silniku bieg ładnie lekko wchodzi a gdy juz sie zagrzeje to niechce wejść zgrzyta nieda go sie włożyć co może być powodem tego,dodam ze podczas jazdy wszystkie biegi wchodzą lekko. Czy sprzęgło do wymiany?dziękuje