"Szybko i sprawnie, profesjonalne podejście do tematu i co najwazniejsze - Panowie dotrzymują słowa co do ustalonej ceny usługi i czasu jej wykonania. Jak najbardziej polecam!",
1991, Honda Civic IX
"Gorąco polecam ten warsztat mój Jaguar nie jeździł ani na benzynie ani na gazie przyczyną okazał się nie sprawny układ wtryskowy oraz sonda ,Mechanicy szybko do tego doszli z czego bardzo się cieszę, auto nigdy nie chodziło tak dobrze po prostu rakieta. Pełen profesjonalizm ze strony warsztatu od chwili przyjęcia auta do samego odbioru przy...",
olek, Jaguar S-type
"Jestem zadowolona z obsługi mechaników ;) a Pan Waldek super szef ;) można z nim pogadać i zawsze odpowie ;)
Nie Mogę złego słowa powiedzieć na ten warsztat samochodowy ;) ",
GRAŻYNA Z WARSZAWY, BMW E36
Mam problem z pierwszym biegiem. Gdy chce wrzucić 1 bieg w połowie drogi drążek nie idzie dalej jakby się blokował. Jak cofne drążek i wrzucę 2 a następnie 1 to wchodzi. Również jak zacznę popuszczac sprzęgło to wchodzi 1-ka.problem nie występuje za każdym razem gdy chce wrzucić 1 bieg ale jest...
Witam. Honda Accord VII Przebieg 252 tys km. Przeze mnie zrobione ok 62 tyś km W aucie pojawiły się najpierw problemy z 3 biegiem powyżej 4000tys/obr na min 3 bieg wchodził ze zgrzytem za każdym razem. Przy mniejszych prędkościach obrotowych jest ok. Ostatnio coraz ciężej wchodzą wszystkie biegi...
Witam! Honda Accord VII - 2,2 cdti
Teraz często ciężko wchodzą biegi. Niedawno byl taki problem i rezultatem żaden bieg się nie włączał i było zmienione koło dwumasowe. Co może tworzyć taki efekt ?
Dzięki !