"Ja też jak kolega wyżej zwiedziłam okoliczne warsztaty zostawiając ładnych parę
groszy a samochód szarpał i przerywał.Wzrosło spalanie.
Przyczyna okazała się prozaiczna.
Jeden z przewodów zapłonowych miał przebicie.
Teraz jest ok.",
doda, Fiat Punto
"Jestem zadowolona z obsługi mechaników ;) a Pan Waldek super szef ;) można z nim pogadać i zawsze odpowie ;)
Nie Mogę złego słowa powiedzieć na ten warsztat samochodowy ;) ",
GRAŻYNA Z WARSZAWY, BMW E36
Citroen C5 1.6HDI 2001 problem ze skrzynią półautomatyczną. Przy zmianie biegu z dwójki na jedynkę słychać lekki chrobot. Pojawia się błąd skrzyni biegów jednak nie zawsze. Bieg wsteczny raz działa, raz nie, czasem wystarczy zgasić i odpalić ponownie.
Witam , mam awarie sprzęgła i biegów , trochę dziwna bo normalnie działała cały dzień ,podjechałam na parking i chce cofać naciskam na sprzęgło a ono nie odskakuje i nie mogę wrzucić biegu,żadnego. Najdziwniejsze jest w tym że komputer nie pokazuj żadnej usterki . Co to może być ??
Witam,,,mam Problem ze wrzucaniem biegow ,obojetniego jakiego przy zimnym silniku,, mam takie uczucie jakby w szkrzynce biegow byl rostopiony asfalt a nie olej..... po przejechaniu okolo 20 km.skrzynka pracuje jak nowa,,biegi mozna wrzucac dwoma palcami,,,,,,, przypominam ze sprzeglo jest nowe...