"Bardzo kompetentny warsztat. Naprawiłem , sprzęgło,sworzeń wahacza końcówki drążków, dwa przednie łożyska w kołach, regeneracja zacisków hamulcowych . Można się umówić na dobrej jakości zamienniki. Wszystko omawia się przed naprawą , w razie jakichś dodatkowych kosztów pan Krzysztof dzwoni i wspólnie podejmuje się decyzję . szybko ,...",
Paweł, Opel Zafira A
"Zgłosiliśmy się do Panów z serwisu MTM naszym świeżo zakupionym Oplem Astra V. Jak okazało się zaraz po zakupie, nie był to najlepszy wybór, ponieważ uszkodzony był 6sty bieg w skrzyni biegów, czego nie sprawdziliśmy w chwili zakupu. Wszędzie proponowano remont generalny skrzyni za 3000-3500pln. Panowie z MTM doskonale znali już problem skrzyń...",
raf, Opel Astra V
"Przyjechałem do warsztatu na naprawę niedziałającej klimatyzacji. Podczas diagnostyki informowano mnie o wszystkich działaniach mechaników, a po zdiagnozowaniu usterki (zapchany osuszacz) umówiono mnie na wymianę osuszacza ze skraplaczem (w Insigni te elementy są zintegrowane).
Wymiana, ponowne napełnienie i sprawdzenie trwało około sześciu...",
w arek, Opel Insignia 2.0 CDTI 131 KM 2009
"Samochód naprawiałem dwa razy.
1. Wymiana skrzyni biegów.
2. Diagnoza zawieszenia.
W pierwszym przypadku skrzynia została wymieniona dość sprawnie i zgodnie z ustaloną ceną. Niestety po wymianie skrzyni okazało się że trzeba ustawić zbieżność, którą ponoć zawsze się ustawia po wymianie skrzyni w tym modelu samochodu co zwiększyło koszty...",
Radek, Opel Corsa C
AUTOMATYCZNE SKRZYNIE BIEGÓW serwis i naprawa,diagnostyka komputerowa wymiana płynów ekploatacyjnych ,20 lat doświadczenia
Auto Łbiska Paweł Rosłon Bolesława Chrobrego 34 05-500 Łbiska. Mechanika Wulkanizacja Lakiernictwo Blacharstwo Zabezpieczenia Antykorozyjne podwozia i profili zamknietych sprzedaź części
DOKAuto to profesjonalny warsztat samochodowy, oferujący kompleksowe usługi mechaniczne, blacharsko-lakiernicze oraz wulkanizacyjne. Dzięki doświadczonym specjalistom i nowoczesnemu zapleczu technicznemu, dbamy o to, aby każdy pojazd trafiający...
"umówiłem się na wymianę końcówki drążka (wada wyszła na przeglądzie i musiałem to zrobić). Ponieważ samochód jest dość stary (2004 rok), a końcówki nigdy nie były wymieniane zdecydowałem się na wyminę 2 końcówek i oczywiście geometria. Samochód odstawiłem rano, po południu odebrałem. Jestem bardzo zadowolony. Prowadził się super. Tego samego...",
JS11, Opel Astra G
"Jestem zadowolony. Fachowo i konkretnie, doradzili i wytłumaczyli ",
Mr. M, Opel Corsa C 1.2 2002 benzyna
"W końcu warsztat przyjazny kobietom, wszystko zostało mi wyjaśnione. Wyjechałam z niego z poczuciem bezpieczeństwa po bardzo solidnej naprawie samochodu.",
Ania, fiat grande punto
"Bardzo polecam! Wymieniałam opony. Pan Michał bardzo profesjonalnie doradził. Obsługa bardzo sprawna. Wszystko na najwyższym poziomie. Na pewno będę korzystać z tego miejsca.",
Sylwia, Volkswagen Passat
"Wszystko sprawnie i tak jak było wcześniej ustalone. Odbiór samochodu przed naprawą i odstawienie po jest dużym atutem. Polecam",
Sławek, Opel Zafira
"Wykonał usługę szybko i dobrze (naprawa hamulców). Polecam wszystkim. Zdzisław Ch.",
Zdzisław Ch., Opel Corsa
"Wymiana rozrusznika ( miałem swój ) szybko i za rozsądne kaskę ",
RowerowyNarciarskipl, OPEL Combo C
"Warsztat na 5 bez żadnych zastrzeżeń wszystko na miejscu łatwy dojazd dobry kontakt z klientem Zapraszam i polecam!!!!!! ",
Domel, VW transporter 4
"Very nice crew, if you ask for a detailed explanation they provide to you, prices are not considered low but not too high for service center, I have been using their services for more than two years, I am satisfied and recommend it.",
Mido, Passat CC
"dzisiaj po raz kolejny zwróciłem się z poradą do serwisu. Jak zawsze konkretna informacja, szybkie umówienie i fachowa informacja. Za kazdym razem super podejście szefa i mechaników. Aż "przyjemnie" naprawiać auto. Polecam w 100%",
piotr , opel vivaro
"Ważne:
aktualny adres serwisu MotoOpiekun to Piaseczno, ul. Zeromskiego 39a
https://goo.gl/maps/SNuTKMAyrE2godyi7
Od kilku lat kompleksowo serwisuje tu swoje pojazdy i jestem bardzo zadowolony z obsługi - POLECAM !",
Darek, VW Passat / VW Polo
"Szybko, profesjonalnie i za rozsądną cenę. To tak w 4 słowach.
Szerzej: wymiana całego zawieszenia, poprawki wydechu i polerka lakieru w dwa dni; uwag co do jakoś brak(jak do tej pory żadnyh problemów z elementami któryh dotyczyła naprawa), cena może wyższa niż "u Pana Miecia" ale jak na taką bliskość Warszawy to i tak nieźle. ",
Grzech, bmw e36 328i
"Polecam! Szybko, sprawnie i fv wystawili. Bardzo dobry warsztat!",
Carlos, Skoda Superb
"Polecam całym sercem. Panowie znają się na robocie. Usługa wykonana szybko, nie drogo. W razie potrzeb, będę odwiedzał warsztat za każdym razem.",
Maciej, Peugeot 206
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam Astra h 1.4 /90KM problem ze sprzęgłem pedał brał dopiero pod koniec wciskania Po wymianie pompki jest ok ale zdarza sie że pedał nie wraca do swojej pozycji po wciśnięciu i zostaje w połowie Dopiero po podciągnięciu go do góry ręką lub nogą działa dalej przez jakiś czas mam pytanie...
Mam kłopot z włączaniem 1ki i 2ki. Jedynka wchodzi rzadko za pierwszym razem z reguły wymaga to kilku prób, Natomiast 2ka przy szybszej zmianie biegów tak jakby "zgrzyta". Jakby tryby nie dość precyzyjnie się ustawiły wobec siebie. Mam nowe sprzęgło i nowy olej w skrzyni biegów. Czyżby kończyła...
Mam problem z biegami opel insignia 2009 1.8 bezyna.. Co jakis czas zdarza sie ze nagle gdy chce zaparkowac nie moge wrzucic wstecznego, nie ma zgrzytu nie pomaga pompowanie sprzegla, po prostu trzeba na sile wzucic bieg... wsteczny wrzucony potem na 1 pojawia sie problem z 1 nie mozna...
Co to może być jak nie wchodzi mi pierwszy bieg? Na początku ciężko wchodził.