"Wymiana oleju z filtrem w dieslu oraz klocków hamulcowych - w miarę szybko, solidnie, niedrogo.",
Hzk, Ford Focus 3 generacja 2011 - 2015 Kombi 5-drzwiow
"Co tu dużo pisać, zlecona naprawa została zrobiona zgodnie z sztuką na moich częściach. Bez problemowy kontakt z serwisem. ",
Longer, Ford Fiesta mk6 1.3 70 KM 2007 rok
"Wykonanie usługi sprawne i dokładne, Miła i profesonalna obsługa. Polecam",
MAŁGORZATA, Ford Puma 1,5 2023
"Wymiana oleju bez zastrzeżeń , czas i cena w porządku . Miła obsługa . Polecam ",
Iza, Ford Focus 1596 2015
"Wymiana akumulatora. Wszystko ok. Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!",
piotr zawisza, ford s max
AUTOMATYCZNE SKRZYNIE BIEGÓW serwis i naprawa,diagnostyka komputerowa wymiana płynów ekploatacyjnych ,20 lat doświadczenia
Auto Łbiska Paweł Rosłon Bolesława Chrobrego 34 05-500 Łbiska. Mechanika Wulkanizacja Lakiernictwo Blacharstwo Zabezpieczenia Antykorozyjne podwozia i profili zamknietych sprzedaź części
DOKAuto to profesjonalny warsztat samochodowy, oferujący kompleksowe usługi mechaniczne, blacharsko-lakiernicze oraz wulkanizacyjne. Dzięki doświadczonym specjalistom i nowoczesnemu zapleczu technicznemu, dbamy o to, aby każdy pojazd trafiający...
"Trafiłem do tego warsztatu z ubezpieczenia Hestia że stłuczoną tylną lampą oraz uszkodzonym tylnym błotnikiem. Naprawa została wykonana szybko i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolony z usługi i polecam wszystkim usługi tego warsztatu. ",
Wojtek, FORD C-max, Hybryda
"Bardzo solidny i niedrogi warsztat. Robiłam przegląd, wymianę klocków hamulcowych oraz oleju. Nie ma naciągania na naprawy, które nie są konieczne. Miło, czysto i szybko. Zostanę na pewno stałą klientką. ",
Anna, Ford Focus
"Świetne podejście do klienta jak i do powieżonego samochodu. Bardzo przyjazna atmosfera w warsztacie.Jest możliwość wypożyczenia samochodu zastępczego utrzymanego w jak najlepszym pożądku.Polecam ten warsztat wszystkim potrzebyjącym ponieważ znają się na rzeczy.",
Kamil , Ford fiesta
"Bardzo polecam! Wymieniałam opony. Pan Michał bardzo profesjonalnie doradził. Obsługa bardzo sprawna. Wszystko na najwyższym poziomie. Na pewno będę korzystać z tego miejsca.",
Sylwia, Volkswagen Passat
"Sprawna i rzetelna obsługa. Czas oczekiwania mógłby być nieco krótszy ",
Robert , Ford Mondeo 2.0 2020
Firma Metcorp Express Sp. z o.o. oferuje: - naprawy bieżące aut; - regenerację, wyważanie oraz produkcję układów przeniesienia napędu do samochodów osobowych, dostawczych i wszelkich...
"Warsztat na 5 bez żadnych zastrzeżeń wszystko na miejscu łatwy dojazd dobry kontakt z klientem Zapraszam i polecam!!!!!! ",
Domel, VW transporter 4
"Będę tam wracać, podejście do klienta i życzliwość to ogromny plus, polecam",
Koljoanna, hyundai ix35
"Naprawa tylnego zawieszenia wykonana prawidłowo i bez problemu.",
Ryszard, Ford Focus C-Max 1,6 TDCI, 2005
"Ważne:
aktualny adres serwisu MotoOpiekun to Piaseczno, ul. Zeromskiego 39a
https://goo.gl/maps/SNuTKMAyrE2godyi7
Od kilku lat kompleksowo serwisuje tu swoje pojazdy i jestem bardzo zadowolony z obsługi - POLECAM !",
Darek, VW Passat / VW Polo
"Szybko, profesjonalnie i za rozsądną cenę. To tak w 4 słowach.
Szerzej: wymiana całego zawieszenia, poprawki wydechu i polerka lakieru w dwa dni; uwag co do jakoś brak(jak do tej pory żadnyh problemów z elementami któryh dotyczyła naprawa), cena może wyższa niż "u Pana Miecia" ale jak na taką bliskość Warszawy to i tak nieźle. ",
Grzech, bmw e36 328i
"Warsztat godny polecenia naprawy wykonywane są szybko i bardzo dobrze. ",
Rędzikowski
"Polecam całym sercem. Panowie znają się na robocie. Usługa wykonana szybko, nie drogo. W razie potrzeb, będę odwiedzał warsztat za każdym razem.",
Maciej, Peugeot 206
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, mam pytanie, Ford Transit 2.0 .2000r. na trzecim biegu zaczyna się cały trzęsc. Na 4 i 5 ok. Proszę o podpowiedź co to może być.
Dzień dobry mam pytanie co moglo by się zepsuc w fordzie galaxy bo z biegów wchodzi tylko aby 1 bieg i to jest jedynka a reszta biegów nie wchodzi
Dzień dobry wogule mi nie wchodzi bieg wsteczny, a reszta działa normalnie i już dość długo, czy bezpieczna jest taka jazda?
Witam Jechalem dzisiaj autostrada, wbilem piaty bieg ale auto zachowuje sie jak na biegu jałowym. Reszta biegow dziala normalnie piaty bieg tez wydaje mi sie ze wchodzi ale nie jedzie. Dziekuje Pozdrawiam