Naprawiamy samochody osobowe, terenowe i dostawcze (do wys. 2,8m). Wykonujemy naprawy mechaniczne, elektryczne. Montujemy i naprawiamy instalacje gazowe LPG. Ponad dwudziesto letnie doświadczenie w motoryzacji zobowiązuje nas do żetelności i...
Dlaczego my?
Allianceautoserwis to nie tylko Serwis samochodowy – to przede wszystkim entuzjaści motoryzacji, którzy do swojej pracy podchodzą profesjonalnie i dbają żeby każdy klient wyjechał z naszego warsztatu zadowolony. Odznaczamy się...
"Polecam usługi w tym warsztacie, super fachowiec, profesjonalista, bardzo dokładny, korzystałem raz i już zapisuje się na kolejne naprawy. Zakres robót wykonanych wyszczególniony i opisany bardzo drobiazgowo. Robota wykonana bardzo szybko. Jestem bardzo zadowolony z usługi tego mechanika. Polecam. ",
Jan Paciorek, Skoda octawia
"Jestem zadowolony z wykonanej usługi. W moim polo 9N tylny zacisk został zregenerowany od ręki (akurat byłem w trasie - namiary znalazłem w internecie). Większość nowych części na miejscu. Dziękuję i Pozdrawiam Pana Mechanika.",
Janusz, VW Polo
"Po ostatniej niefortunnej stłuczce jak jakaś kobietka wjechała mi w tył siadły czujniki parkowania. Zadzwoniłem na warsztat do Marek i od raz mnie przyjęli. Usterka została wykryta i naprawiona w niespełna 72 godziny co mnie bardzo cieszy bo samochód potrzebuję do roboty. Świetni mechanicy i dobre ceny!",
Wandel, Skoda Superb
skoda roomter 2007 silnik 1.2 fsi mam problem z biegiem 2 i 4 wchodzą po drugim razie wymieniłem olej , wysprzeglik ,odpwietrzyłem sprzegło ,wyregulowałem biegi i dalej jest to samo .Czy trzeba bedzie wyciagacc skrzynie ?
W mojej skodzie fabi 1.2 HTP z 2009 r bardzo słychać pracę skrzyni biegów- jest to po prostu takie wycie , czym niższy bieg tym głosniej słychać, co może być przyczyną?
Mam Skodę Roomster Scout rok 2008 1,9 TDI 105 km silnik bsw padła mi skrzynia JXZ jaka inna skrzynie mógłbym wstawić do tego silnika ?o jakich innych kodach mogę wstawić czy musi być taka sama?