Specjalizujemy się w szerokim zakresie usług, od bieżącej obsługi pojazdów, po zaawansowane naprawy mechaniczne. Nasz doświadczony zespół mechaników oraz dostęp do nowoczesnych narzędzi i technologii pozwalają na skuteczne rozwiązywanie wszelkich...
"Szybko i fachowo. Wyjaśnili i pokazali co było do naprawy i dlaczego. Wykonałem kilka napraw i żadnej nie reklamowałem a były to skomplikowane naprawy kilku układów: konsola nawiewów, hamulec ręczny, pasek klinowy",
Gral, nissan almera
"Problem miałem z moim fiatem..gasł 1-2 razy dziennie i nikt nie mógł znaleść przyczyny!!
zpłaciłem co prawda 200zł..ale nie mam juz problemu z autem..",
gargamel, fiat stilo
Firma działa na rynku od2008r. Firma przeniesiona na ul.Polna 7,od Limanowskiego (przy Lidlu).Firma działa Pn.-Pt 9-17,Sob.9-17.Zapraszam.
"Jestem zadowolony z usługi. Została wykonana w wyznaczonym czasie i za kwotę adekwatną do uszkodzenia.",
Waldemar Wojdalski, Opel ASTRA-G-CC 1,4 2009
"Elektryka dla tych Panów nie stanowi wiekszych problemów. Moje auto miało problem ze światłami, nadmuchem, centralnym zamkiem, czasem nie chciało zapalić.. Minął już chyba rok a z żadnym z tych rzeczy nie mam problemów. Za to są nowe i szukałem numeru bo adres warsztatu uległ zmianie. ",
Piotr, Renault Megane II
Szanowni Państwo zakład Mechaniki Pojazdowej oferuje usługi : Remonty silników benzyna i diesel regeneracja głowic Naprawy układów wtryskowych Remonty zawieszeń Naprawy układów hamulcowych Usługi Tokarskie i wiele...
"Polecam ten zakład ze względu na znakomitych i wartych polecenia dłubaczy ;-)",
Szakal, Honda CBR 929
"W końcu centrum serwisowe na europejskim poziomie. Konsultanci kompetentni, realizują usługę kompleksowo. Termin realizacji błyskawiczny i przystępna cena. Polecam !",
Nika, Peugeot 307
"Bardzo fajny i przyjazny serwis. Długo szukałem takiego miejsca. Można poczuć się jak w ASO ale cenami nie odbiegają od innych małych warsztatów. Można płacić kartą, jest WI FI i kawa, polecam.",
infiniti, Ford Focus
"Usługa wykonana bardzo szybko - od ręki praktycznie. Profesjonalne podejście. Polecam",
MarcinP, Ford Mondeo 2.0 benzyna
Zapewniamy pełen zakres usług: od mechaniki i serwisu blacharsko-lakierniczego, poprzez wulkanizację, aż po myjnię i car detailing. Jeśli potrzebujesz auta zastępczego, skorzystaj z naszej wypożyczalni. Posiadamy również ofertę samochodów używanych.
Firma z 20 letnim doświadczeniem w naprawach Blacharsko-lakierniczych oraz mechaniką i elektromechaniką samochodową. Wykonujemy naprawy blacharsko -lakiernicze ,również bezgotówkowo w porozumieniu z Firmami Ubezpieczeniowymi ,wykonujemy...
"Długo szukałem mechanika, który nie partoli roboty i nie szuka usterek na siłę i w końcu się udało. Usterka z którą nie potrafiły sobie poradzić inne serwisy (w tym autoryzowany skody) w końcu została naprawiona. Nie dość że szybko to jeszcze w rozsądnej cenie. Terminy czasami trochę długie, ale to chyba świadczy o tym, że mają jednak sporo...",
Slawek, Skoda fabia
"Polecam z czystym sumieniem, jest to jedyna polecana firma przez producenta alarmów stig.pl i cieszę się że na sPRYTnego trafiłem bo nie zakładają tylko alarmów tylko maja pełny zakres usug od klimatyzacji po lakiernictwo tip. a ten wcześniejszy komentarz to chyba konkurencja im wystawiła..... ",
Michal , honda civic
"Bardzo profesionalny, rzetelny serwis klimatyzacji i co bardzo ważne - tańszy od innych.",
Rex Vandalorum, Honda CR-V 3 generacja 2006 - 2009 Crossover 2.0 s
"Proszę nie mylić MP MOTO z działającym od 1989 roku serwisem pod nazwą MOTO EFEKT.
Człowiek który wynajmował u mnie stanowisko i psuł opinię wyleciał już dawno z tego terenu,ale jak widzę smród pozostał.
PRZEPRASZAM za to wszystkich klientów
Piotr",
Piotr, me
"To Moja pierwsza wizyta w tym warsztacie, usterki zostały szybko zdiagnozowanie i naprawione
! Wstawiłem auto do warsztatu rano, po południu telefon -autko można już odebrać! Wielki pozytyw! ",
Marcin, BMW e90
"Od dziś znajdziesz nas również na facebook
https://www.facebook.com/autoklimanowicki/
zapraszamy",
Auto Klimatyzacja , Wszystkie
"fachowo, konkretnie, polecam usługi w ty warsztacie",
igor, nisan serena 1997 2,3D
"Warsztat naprawdę godny polecenia. Wymieniałam klocki hamulcowe, łożyska, amortyzatory dobra cena i miła obsługa. Czas realizacji naprawy krótki. Miałam też taką przykrą sytuację urwałam jedną część od samochodu, przyjechałam bez zapowiedzi Panowie bez problemu od razu zajęli się moim autkiem. Naprawdę szczerze polecam!!!!",
J.., Honda Jazz
"Naprawiałem zawieszenie w Peugeocie-standard we francuskich samochodach. Usługa wykonana bardzo szybko, cena konkurencyjna. Porównywałem w innych serwisach. Naprawdę są na poziomie autoryzowanego serwisu, a ceny spoko. Dla mnie ważna też jest gwarancja, której nie dostawałem u pana Zbysia w małym warsztaciku i ciągle miałem jakiś problem. Do...",
Kamil Nowak, Peugeot
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Mam problem z pierwszym biegiem. Gdy chce wrzucić 1 bieg w połowie drogi drążek nie idzie dalej jakby się blokował. Jak cofne drążek i wrzucę 2 a następnie 1 to wchodzi. Również jak zacznę popuszczac sprzęgło to wchodzi 1-ka.problem nie występuje za każdym razem gdy chce wrzucić 1 bieg ale jest...
Witam. Honda Accord VII Przebieg 252 tys km. Przeze mnie zrobione ok 62 tyś km W aucie pojawiły się najpierw problemy z 3 biegiem powyżej 4000tys/obr na min 3 bieg wchodził ze zgrzytem za każdym razem. Przy mniejszych prędkościach obrotowych jest ok. Ostatnio coraz ciężej wchodzą wszystkie biegi...
Witam! Honda Accord VII - 2,2 cdti Teraz często ciężko wchodzą biegi. Niedawno byl taki problem i rezultatem żaden bieg się nie włączał i było zmienione koło dwumasowe. Co może tworzyć taki efekt ? Dzięki !