"Mechanik na medal..!! Profesjonalna obsługa i rzetelna naprawa.Auto śmiga jak marzenie. Polecam ",
Agnieszka , honda civic
"Polecam w 100%. Szybka diagnoza, szybka wycena, szybka robota.. i.. autko do odbioru. Bardzo miła obsługa. Ludzie znają się na rzeczy.",
Katarzyna, Volvo xc90
"Profesjonalna stacja obsługi.
Korzystam z usług SiS od ponad dziesięciu lat i mogę powiedzieć, że jakość na pewno nie spada a raczej ciągle wzrasta.
Tak trzymać!
W. M. ",
Martin, Honda
"W Auto-Serwisie "Kielski" wymieniałam środkowy tłumik do hondy. Mogę spokojnie polecić Auto Serwis:) Obsługa fachowa i miała. Widać, że Panowie znają się na swojej pracy dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Na początku, sprawdzenie autka - ocena wady przez trzech mechaników. Diagnoza jednogłośna: wymiana środkowego tłumika. Nie dało się niestety...",
Anastazja_Lodz, Honda Civic
"Oddałem toyotę corolla verso tylny zderzak był do malowania praca wykonana rewelacyjnie przed terminem bardzo polecam dobra robota",
Rosa, Toyota Corolla Verso
"Serwis w porządku. Panowie wiedza co robią. Z czystym sumieniem polecam.",
Piotrek, Ford Focus
"Wymiana termostatu. Szybko i solidnie wykonana naprawa",
Zawiejski, Opel Vectra
"Wymiana oleju silnikowego i filtra oleju. Sprawdzenie parametrów płynu hamulcowego i cieczy chłodzącej. Byłem umówiony na konkretną godzinę i o tej godzinie zostałem przyjęty. Wszystko przebiegło sprawnie i fachowo. Polecam.",
Tomasz, Honda Jazz 1.4 (2004)
"bez zarzutu ...................................................................................",
grzes, honda Accord
"Ja zawsze naprawiam moje samochody w firmie auto-bodo, nigdy nie miałam problemów z naprawą- zawsze Pan Michał pyta się jakie części ma zamontować, dzwoni jak coś dochodzi do naprawy po rozebraniu i kiedy przywoże własne częsci mówi mi czy się nadają i czy są dobrej jakości ponieważ w dzisiejszych czasach ludzie są okrótni i czasami swoją złość...",
Pani Urszula, hounday
"Swoje auto serwisuje u Pana Pawła i Daniela już 4 rok , zawsze profesjonalnie i na czas , nigdy nie zostałem oszukany zawsze jest możliwość obejrzenia wymienionych części oraz Panowie wytłumaczą w czym był problem , czasem trzeba trochę czekać na termin ale to normalne w dobrym serwisie . Ceny zawsze bardzo przystępne i nigdy nie spotkałem się...",
Kamil, Volkswagen Golf V
"Bardzo szybko jak i solidnie chłopaki wymienili upg we fiacie.
Polecam.",
Klient, Fiat Punto
"Problem z mocą auta.
Pan Marcin zdiagnozował szybko usterkę i po ok 2 godz auto wróciło do zycia ",
Bojka , Toyota
"Nie miałam okazji skorzystać z usług serwisu ale z uprzejmości Pana ze sklepu jak najbardziej. Jako blondynka nie umiałam poradzić sobie z wymianą wycieraczek. Pan ze sklepu nie tylko doradził, które kupić ale również je zamontował (bez dodatkowych kosztów). Uśmiechnięta, bardzo pomocna obsługa. Polecam w 100 %.",
Kamila , Nissan Micra
Jesteś właścicielem Mercedesa? Zadbaj o niego w warsztacie, gdzie pasja i doświadczenie łączą się z najwyższą jakością! Nasi wyspecjalizowani mechanicy mają wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu samochodów marki Mercedes....
"Bardzo fajnie szybko i efektywnie. Mój Espace śmiga po drogach. Chłopaki bardzo szybko zdiagnozowali usterkę i naprawili. Teraz byłem u nich na wymianie opon taki grubszy chłopak szybko wykonał usługę bardzo fajnie. Ważne ze tanio szybko i efektywnie. Polecam",
kris, renault
"Firma ma dłuższą tradycję bo była wcześniej na Strykowskiej. I zostałem jej wierny mimo że po przeprowadzce mam dodatkowo 10 km, ale warto. Usługi fachowe i ze znajomością tematu. A robiłem tam sporo - zawieszenia, hamulce, wymiana sanek, maglownicy. Do tego stopnia, że diagnosta na przeglądzie powiedział że inni powinni się tam uczyć. Polecam.",
Lech, NISSAN X TRAIL
"Profesjonalny serwis. Fachowe doradztwo
Warsztat godny polecenia!",
Zbigniew, Toyota avensis
Kompleksowy serwis samochodowy, naprawy mechaniczne, diagnostykę komputerową oraz serwis klimatyzacji. Nasz warsztat specjalizuje się w naprawie zawieszenia, układu hamulcowego, wymianie oleju i filtrów, geometrii kół oraz przygotowaniu aut do...
"Jestem bardzo zadowolona z tego warsztatu, jakość usług i kontakt z klientem super.",
Marta, Hyundai i 30, 1.4, 2010
"Korzystałam już kilka razy z usług tego warsztatu i za każdym razem byłam bardzo zadowolona. Wymieniałam u nich olej, robiłam przegląd i filtry wszystko zostało wykonane szybko, sprawnie i bez żadnych problemów. Obsługa jest miła, konkretna i pomocna. Bardzo wygodne jest też to, że można umówić wizytę online, co oszczędza sporo czasu....",
Zuza, Honda HR-V 1.5 (RU1) 130 KM 2018
"Z całego serca polecam ten warsztat! Panowie bardzo dokładnie I sprawnie podchodzą do zleconych napraw I przy tym są niezwykle mili i uprzejmi.",
Lidia, Honda jazz
Witam, Masz problem z autem i szukasz uczciwego i solidnego mechanika..?! Zapraszamy na rzetelną diagnozę usterki i szybkie jej usunięcie. Zapewniamy naprawy od drobnych do najbardziej skomplikowanych usterek oferując...
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Mam problem z pierwszym biegiem. Gdy chce wrzucić 1 bieg w połowie drogi drążek nie idzie dalej jakby się blokował. Jak cofne drążek i wrzucę 2 a następnie 1 to wchodzi. Również jak zacznę popuszczac sprzęgło to wchodzi 1-ka.problem nie występuje za każdym razem gdy chce wrzucić 1 bieg ale jest...
Witam. Honda Accord VII Przebieg 252 tys km. Przeze mnie zrobione ok 62 tyś km W aucie pojawiły się najpierw problemy z 3 biegiem powyżej 4000tys/obr na min 3 bieg wchodził ze zgrzytem za każdym razem. Przy mniejszych prędkościach obrotowych jest ok. Ostatnio coraz ciężej wchodzą wszystkie biegi...
Witam! Honda Accord VII - 2,2 cdti Teraz często ciężko wchodzą biegi. Niedawno byl taki problem i rezultatem żaden bieg się nie włączał i było zmienione koło dwumasowe. Co może tworzyć taki efekt ? Dzięki !