Warsztat samochodow w Gorzowie Wielkopolskim. Oferujemy kompleksowy serwis dla każdego kierowcy, ze szczególnym uwzględnieniem naszego doświadczenia w obsłudze marki Toyota. W naszym zakresie znajduje się diagnostyka komputerowa, wymiana opon...
"Usługa oraz cena bardzo dobra. Panowie znają się na swoim fachu oraz mają podejście do klienta oraz ich oczekiwań. ",
Krzysztof, Kia RioII
"Wszystko sprawnie i profesjonalnie. Szczerze polecam",
Ewelina, Kia ceed, 1,4 rok,2010
"Co prawda usługa nabicia klimatyzacji nie została wykonana ponieważ mój kompresor klimatyzacji powoli kończy żywot i pan od razu powiedział że nie opłaca się nabijać układu a co za tym idzie nie wiem kto co nabił przede mną za co pełen szacunek bo nie jest z tych którzy naciągają tylko na kasę . Gorąco polecam ten warsztat! ",
Morfolog, Volkswagen Touran 2.0 tdi 2008
Zajmujemy się mechaniką pojazdową aut wszystkich marek. Każdą naprawę wykonujemy fachowo i możliwie szybko. Konsultujemy z klientem każdy etap naprawy. Warsztat został otwarty niedawno, dlatego zależy nam na zdobyciu dobrej opinii i grona...
Warsztat jest prężnie rozwijającą się firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie mechaniki oraz elektromechaniki pojazdowej. Zakład świadczy usługi z zakresu obsługi i naprawy pojazdów osobowych oraz dostawczych tj.: - Naprawa i remonty...
"Bardzo sprawna i profesjonalna obsługa. Czas naprawy zaskakująco szybki. Bardzo dobry kontakt telefoniczny. Przeciekający jak konewka silnik w audi został uszczelniony skutecznie i profesjonalnie. Bardzo polecam.",
kierowca, audi A6 2,8 benzyna
"Bardzo dobry mechanik, mówiąc krótko robi wrażenie!!",
MrKrycha
"Usługa wykonana fachowo,szybko i profesjonalnie.Bardzo dobry kontakt z właścicielem na każdym etapie naprawy.Możliwość zwiększenia zakresu remontu, oczywiście po wcześniejszej konsultacji.Faktycznie jak dla mnie najlepszy warsztat w okolicy - nawet dalszej.POLECAM.",
piotr, KIA RIO III
POLOAR SERWIS to nowoczesny warsztat samochodowy specjalizujący się w kompleksowej obsłudze mechanicznej oraz elektrycznej pojazdów. Nasza oferta obejmuje pełen zakres usług dla samochodów z silnikami diesla, aut hybrydowych, a także zaawansowane...
"Proszę Pańswa, warsztat Tip-Top wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Co mnie przede wszystkim ujęło to kultura pracy, obsługi oraz fachowe doradztwo. Na wykonanie usługi poczekałem na miejscu w bardzo eleganckim schludnym pomieszczeniu, zostałem poczęstowany kawą. Poczułem się jak w autoryzowanym serwisie. Jak na gorzowskie punkty...",
Janusz Opel Vectra
"Bardzo gorąco polecam, samochód odstawiłam o 10 i o 13 już miałam telefon o wykonanej usłudze, nie czekałam na termin, po prostu miałam przyjechać i w miarę możliwości chłopaki mieli ogarnąć auto, jak się okazało zrobili to błyskawicznie i w bardzo dobrej cenie; profesjonalizm, rzetelność, konkurencyjne ceny i co najważniejsze zadowolenie...",
Kasia , Citroen C4 1,6 HDi
"Polecam, miło, szybko i profesjonalnie. Myślę, że w razie potrzeby będziemy korzystać z usług tego właśnie warsztatu.",
Ania, Fiat Stilo 1,9 JTD 115 km, rocznik 2002
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam. Mam problem z kia rio 2012r. Dokładnie problem z 2 biegiem ciężko wchodzi. Bieg na zgaszonym i odpalonym aucie wchodzi super tylko podczas jazdy jest problem i tylko z 1 na 2. Reszta biegów wchodzi płynnie. Mógłbym prosić o jakieś rady co może być przyczyną
Dzień dobry, Posiadam samochód Kia pro cee'd 2009 2.0 Crdi optimum+. Skrzynia biegów w tym samochodzie jest 5 biegowa, natomiast widziałem na internecie 6 biegowe. Czy opłaca się wymieniać skrzynie biegów, czy jest to skomplikowane i bardzo kosztowne? Pozdrawiam
Witam. Problem to zgrzyty przy redukcji z 3 na 2 bieg, mozliwosc przelaczenia przy malej predkosci. pozostale zmiany ok. Co to może być?
Witam w kia ceed 1.6 crdi problem ze wstecznym otóż na zimnym odpalonym silniku bieg ładnie lekko wchodzi a gdy juz sie zagrzeje to niechce wejść zgrzyta nieda go sie włożyć co może być powodem tego,dodam ze podczas jazdy wszystkie biegi wchodzą lekko. Czy sprzęgło do wymiany?dziękuje