Oferujemy kompleksową obsługę samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek. Jeśli szukasz sprawdzonego mechanika w Elblągu, który szybko zdiagnozuje usterkę i wykona naprawę solidnie za uczciwe pieniądze – trafiłeś we właściwe...
"Jestem bardzo zadowolony z obsługi w tym warsztacie. Usługa wykonana dobrze, właściciele bardzo pomocni, rozwiewają wszelkie wątpliwości (a nie jak w niektórych miejscach gdzie robią łaskę że cokolwiek ci wytłumaczą). Podejście do klienta bardzo indywidualne, jednym słowem bardzo POLECAM!",
Damian, Mazda 2
"Usługa zrobiona prawidłowo choć dość długo trwała wymiana opon , miejsce oczekiwania na odbiór auta było tak niewielkie ze klienci chodziki po placu ",
Marcin, Skoda Octavia
"Zleciłem zakup haka holowniczego wraz z montażem. Auto zostawiłem o 8.00 a o 17.00 dostałem telefon ,że auto do odbioru. Cena adekwata do usługi. Polecam wszystkim tego mechanika.",
Piotr, Volvo XC 90 2,4 , 2004 r
Jesteśmy jednym z pierwszych w Polsce autoryzowanych koncesjonariuszy Renault i Dacia, działający na rynku lokalnym od prawie 30 lat. Możemy poszczycić się długim stażem w motoryzacji, ugruntowaną pozycją, dobrą opinią i zaufaniem klientów od...
"Szybka wymiana spręzarki klimy i cała obsluga ukladu. Poki co wszystko dziala jak nalezy. Polecam, Konkretnie, miła obsługa itd.",
pioter, opel zafira
skoda roomter 2007 silnik 1.2 fsi mam problem z biegiem 2 i 4 wchodzą po drugim razie wymieniłem olej , wysprzeglik ,odpwietrzyłem sprzegło ,wyregulowałem biegi i dalej jest to samo .Czy trzeba bedzie wyciagacc skrzynie ?
W mojej skodzie fabi 1.2 HTP z 2009 r bardzo słychać pracę skrzyni biegów- jest to po prostu takie wycie , czym niższy bieg tym głosniej słychać, co może być przyczyną?
Mam Skodę Roomster Scout rok 2008 1,9 TDI 105 km silnik bsw padła mi skrzynia JXZ jaka inna skrzynie mógłbym wstawić do tego silnika ?o jakich innych kodach mogę wstawić czy musi być taka sama?