Oferujemy kompleksową obsługę samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek. Jeśli szukasz sprawdzonego mechanika w Elblągu, który szybko zdiagnozuje usterkę i wykona naprawę solidnie za uczciwe pieniądze – trafiłeś we właściwe...
"Jestem bardzo zadowolony z obsługi w tym warsztacie. Usługa wykonana dobrze, właściciele bardzo pomocni, rozwiewają wszelkie wątpliwości (a nie jak w niektórych miejscach gdzie robią łaskę że cokolwiek ci wytłumaczą). Podejście do klienta bardzo indywidualne, jednym słowem bardzo POLECAM!",
Damian, Mazda 2
"Profesjonalna i fachowa obsługa. Zdiagnozowali problem i naprawili go bardzo skutecznie. Uczciwi i rzetelni znają się na rzeczy. Jedyne minusy to dość długi czas oczekiwania na wykonanie usługi i samego wykonania usługi. Co do cen za usługi to uważam że jest trochę drożej niż w innych serwisach ale za to wie się za co się płaci",
jacmox, Fiat Seicento
"Szybka wymiana spręzarki klimy i cała obsluga ukladu. Poki co wszystko dziala jak nalezy. Polecam, Konkretnie, miła obsługa itd.",
pioter, opel zafira
Witam,
Mam następujący problem w Mitsubishi ASX 2016, 1.6 benzyna: czasami biegi wchodzą płynnie, a czasami z wyczuwalnym pod dłonią oporem i szuraniem/szarpaniem na drążku zmiany biegów. Mam wrażenie, że problem uwidacznia się podczas niskich temperatur.
Często, moim zdaniem zbyt często, nie chce wejść wsteczny bieg. Muszę włączyć
ponownie sprzęgło i wówczas wchodzi. Pozostałe biegi wchodzą bez kłopotów.
Tak jest od początku. Samochód ma 25 000 km przebiegu.Skrzynia 5 biegów.
Auto jest na gwarancji. Serwis odmawia naprawy twierdząc, że tak...
Witam,
Problemem jest ciężko wchodzący bieg 1 , 3 i 5 trzeba docisnąć - tak jakby była jakaś guma która nadaje opór. Co to może być, skoro problem jest z wbiciem biegów znajdujących się na górze lewarka?