Oferujemy kompleksową obsługę samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek. Jeśli szukasz sprawdzonego mechanika w Elblągu, który szybko zdiagnozuje usterkę i wykona naprawę solidnie za uczciwe pieniądze – trafiłeś we właściwe...
"Polecam, od kilku lat serwisuje tu swoje auta. Serwisuje na bieżąco. Profesjonalizm.i podejscie do wykonywanej pracy=100%satysfakcji klienta. Polecam. ",
Łukasz, Toyota awensis, fiat stilo
"Profesjonalna obsługa. Samochód naprawiony błyskawicznie i solidnie. Fachowo doradzili zakup potrzebnych części. Polecam wszystkim tak solidnych rzemieślników.",
alek-68, opel astra
"Szybko sprawnie i bez niepotrzebnych naciągań!! Samochód ma nareszcie dobrego mechanika. Wymianą sprzęgła klimatyzacji.",
Natala, Chrysler grand Voyager
Jesteśmy jednym z pierwszych w Polsce autoryzowanych koncesjonariuszy Renault i Dacia, działający na rynku lokalnym od prawie 30 lat. Możemy poszczycić się długim stażem w motoryzacji, ugruntowaną pozycją, dobrą opinią i zaufaniem klientów od...
"Samochody serwisuję tu od 3 lat. Serwisowałem tu Mazdę 6 oraz Hondę Accord VII, oba benzynowe. Obsługa zawsze miła i profesjonalna, z dotrzymaniem terminów również nie ma problemu.
Polecam!!!",
Bartek
"Szybka wymiana spręzarki klimy i cała obsluga ukladu. Poki co wszystko dziala jak nalezy. Polecam, Konkretnie, miła obsługa itd.",
pioter, opel zafira
Witam. Mam problem z kia rio 2012r. Dokładnie problem z 2 biegiem ciężko wchodzi. Bieg na zgaszonym i odpalonym aucie wchodzi super tylko podczas jazdy jest problem i tylko z 1 na 2. Reszta biegów wchodzi płynnie. Mógłbym prosić o jakieś rady co może być przyczyną
Dzień dobry,
Posiadam samochód Kia pro cee'd 2009 2.0 Crdi optimum+. Skrzynia biegów w tym samochodzie jest 5 biegowa, natomiast widziałem na internecie 6 biegowe. Czy opłaca się wymieniać skrzynie biegów, czy jest to skomplikowane i bardzo kosztowne?
Pozdrawiam
Witam w kia ceed 1.6 crdi problem ze wstecznym otóż na zimnym odpalonym silniku bieg ładnie lekko wchodzi a gdy juz sie zagrzeje to niechce wejść zgrzyta nieda go sie włożyć co może być powodem tego,dodam ze podczas jazdy wszystkie biegi wchodzą lekko. Czy sprzęgło do wymiany?dziękuje