Zajmujemy się serwisem okresowym pojazdów osobowych i dostawczych (wymiana rozrządów, pasków, wszelkich filtrów, olejów, płynów eksploatacyjnych), a także naprawami układu hamulcowego, kierowniczego, zawieszenia i innymi drobnymi naprawami....
"Szybka i profesjonalna naprawa, wzięli dużo mniej niż konkurencja za wymianę łożyska, dali na to gwarancję. Części sami załatwiają, ale nie jakieś podłe chińczyki, tylko dobry sprzęt, mi dali łożysko SNB za 80 zł, do tego robota 30 zł, a inni chcieli jakiegoś paścia za 30 zł plus robocizna średnio 100 zł. Na prawdę warto!",
przemyslaw, Peugeot 306 1.6 97r XR
"Przez rok jeździłem po różnych serwisach z moją corsą i nikt nie potrafił powiedzieć co jej jest. Problem był w za małym ciśnieniu oleju (świeciła kontrolka). W jednym serwisie wymienili pompę ,filtr...itd i dalej nic. Dopiero w Wipeximie praktycznie od razu wykryli usterkę i ją usunęli. Od tamtej pory jeżdżę z samochodem moim i żony tylko do...",
Olek, Opel
"bardzo konkretnie i na temat, problem przerywania pracy silnika rozwiązany, dodatkowo panowie zauważyli inną drobną usterkę w zawieszeniu - naprawa gratis !
duży pozytyw ",
Daria, HYUNDAI TUCSON
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
hyundai ix 35 1,6 benzyna przebieg 105 tys. Problemy z biegami jazda kilka dni bez problemu, raptem jadąc wybijam bieg w celu zmiany i nie wchodzi zaden, Trzeba zgasic silnik wtedy bieg wejdzie normalnie , tylko przy odpaleniu lekko szarpnie.
Problem jest w wbijaniu biegu pierwszego, drugiego i wstecznego. Raz biegi wchodzą dobrze, ale w większości jest duży opór, i wbijanie jest nieraz ze zgrzytem. Co może być przyczyną? proszę o pomoc
Witam posiadam i30 od 4 lat i w ostatnim czasie zaczyna być czasem problem z wrzucenie 1 i 5 biegu, a na 2 lubi haczyc... :/ Co robić z tą skrzynia? Nie stać mnie na nowsze auto, a póki co wiem na czym jeżdżę. Czy jest to opłacalne?