"Jest dobrze, panowie dobrze robią, dobry przekaz leci i niech to się trzyma. ",
Lovekraft, FIAT BRAVO II 1.4 T-JET 120KM 2010r
"Wymiana bljhe super szybko, bardzo spodobało się polecam wszystkim ten warstat. ",
Ruslan, Volkswagen Passat
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego warsztatu, zajmujemy się mechaniką pojazdową, klimatyzacją oraz holowaniem.
"Firma ma dłuższą tradycję bo była wcześniej na Strykowskiej. I zostałem jej wierny mimo że po przeprowadzce mam dodatkowo 10 km, ale warto. Usługi fachowe i ze znajomością tematu. A robiłem tam sporo - zawieszenia, hamulce, wymiana sanek, maglownicy. Do tego stopnia, że diagnosta na przeglądzie powiedział że inni powinni się tam uczyć. Polecam.",
Lech, NISSAN X TRAIL
"Bardzo szybko jak i solidnie chłopaki wymienili upg we fiacie.
Polecam.",
Klient, Fiat Punto
"Szybko,sprawnie,ceny przystępne i w 100% polecam warsztat.",
Machony RKC, Skoda Octavia 2 1.9 TDI 2008
"Bardzo przyjaźnie dla klienta przygotowana logistyka oraz punktualność i profesjonalizm w bardzo wysokim wydaniu. Dziękuję. Jestem bardzo zadowolony.",
Marek Bąbik , Hyundai i 30 48V 1,5L Smart, gwarancja odbiór oso
Kompleksowy serwis samochodowy, naprawy mechaniczne, diagnostykę komputerową oraz serwis klimatyzacji. Nasz warsztat specjalizuje się w naprawie zawieszenia, układu hamulcowego, wymianie oleju i filtrów, geometrii kół oraz przygotowaniu aut do...
"Warsztat w porządku , potrafią naprawić niemal wszystko co dla innych warsztatów jest problemem , są też tani , to że są dobrzy widać po tym że mają długie terminy oczekiwania i warto poczekać parę dni ",
Arek , Fiat grande punto
"Samochod oddany do naprawy przełącznika kierunkowskazow oraz ogólnego przeglądu. Przy okazji weryfikacji wyszły dodatkowe rzeczy , niestety kosztowne ale zakładam niezbędne do zrobienia. Przelacznik nie został wymieniony ze względu na koszty ale trz nie została podjęta proba naprawy przez elektryka. Jak samochod stoi to działa ale w trakcie...",
Marek, peugeot 206
"Szanowni Państwo, firmę tę polecił mi kolega, który serwisuje w tym warsztacie swoje samochody. Obecnie to jest mój już drugi samochód, który oddałem pod skrzydła tego warsztatu, i jest to drugie Reanault Megane diesel (warto dodać, że kilkuletnie samochody tej marki z tym silnikiem są wymagające pod względem znajomości specyfiki problemów,...",
Piotr, Renault Megane
EDI garage - jesteśmy jednym z nowocześniejszych serwisów samochodowych w Lodzi, a nasza polityka jest prosta, być uczciwym w stosunku do klienta oraz świadczyć usługi na najwyższym poziome. Jak widać uczciwość się opłaca bo EDI garage cieszy...
"Polecam, Panowie zawsze pomogą i doradzą, nigdy nie odczułam żeby próbowali mnie na coś naciągnąć. Jeżdżę tam od wielu lat i na razie nie zamierzam nic zmieniać...",
Monika, Skoda Fabia
"Polecam, Audi A4 b szybko naprawione, cena przystępna, obsługa na najwyższym poziomie ",
ANNA, Audi
"Pojechałam na stuki zawieszenia, panowie szybko zdiagnozowali usterkę i wynienili tuleje wahacza.
Polecam z czystym sumieniem!",
Justyna, Renault Clio
"Polecam tego mechanika bardzo szybka i fachowa obsługa polecam",
merc124, mercedes 124
"Naprawiam w Auto Bodo od wielu lat swój samochód . Jestem zawsze zadowolony z ich usług. Zawsze doradzą pomomogą w razie kłopotów. Nigdy się nie zawiodłem na tym serwisie. Polecam jego usługi każdemu kierowcy nawet tak upierdliwym i wymagającemu jak ja.",
Mauel, BE GOLF IV WARIANT 2000 BENZYNA GAZ
"Uważam, że jest to jeden z lepszych serwisów zajmujących się naprawą aut z grupy VW. Wcześniej naprawiałem auta w innych miejscach, obecnie tylko tutaj. Co najważniejsze, korzystne ceny, fachowa naprawa, właściciele i mechanicy nie naciągają klienta. Jeżeli coś nie wymaga naprawy jasno o tym mówią. Dobra jakość usług, cena i czas wykonania. Dla...",
Marcin, Skoda Octavia
"Super serwis panowie mechanicy wiedza co rabia ogarniaja wszystko obsluga mila auto odebrane tego samego dnia polecam .",
Andrzej, peugeot
"Profesjonalna obsługa. Serwis dostosował termin usługi do mojego wolnego czasu. Ogólnie polecam! P.S. czytając komentarz pana, który narzekał, że śruby zbyt mocno przykręcone muszę napisać, że w audi zawsze śruby się zapiekają, a kluczem dynamometrycznym nie wolno odkręcać śrub ponieważ można go uszkodzić.(cytat z instrukcji)",
Rafał, Chrysler Voyager Audi A6
"Pojechałem z podgrzewanym fotelem a okazało się, że jeszcze kilka rzeczy zaniemogło. Warsztat jak warsztat -podnośniki, kanapa, tv. Ceny raczej rozsądne a jakość usługi wyjdzie w praniu. Auto dostałem czyste jak było a mechanik sporo działał w środku. Jestem na to wyczulony więc zwróciłem od razu uwagę. Na fotelach pokrowiec a kierownica...",
Sylwek J, VW Passat
"Szybko i sprawnie naprawili układ hamulcowy w moim samochodzie. Informowali mnie na bieżąco o postępach w naprawie. Konsultowali zakup części i podzespołów. Byłem dokładnie informowany o kosztach zakup poszczególnych podzespołów.",
Adek, Cinquecento
"Mega profesjonalne podejście do klienta - lubię to! Rzetelnie, fachowo i czysto chłopaki z warsztatu CARUS zajęli się moim autem. Obsługa na najwyższym poziomie, jest czysta poczekalnia, WiFi, kawa/herbata. A przede wszystkim niespotykana przeze mnie w innych warsztatach kultura pracowników podczas obsługi mojego auta, a nie w jednym warsztacie...",
Arek, Renault Clio
"Nie słuchajcie złośliwych bzdur polecam w 100% szybko i sprawnie, i człowiek zna się na rzeczy!!!! ",
Joanna , Fiat punto
"Krótkie terminy, rozsądne ceny, miła, wykwalifikowana obsługa. Nie naciągają i potrafią nawet blondynce wytłumaczyć co i jak. Polecam",
Malwina , Citroen c2
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Wyłączenie hamulca postojowego w GLK następuje na zimnym silniku dopiero po pewnym czasie w szczególności po nocy. W dzień nie ma problemu.
BMW x5 e70 2007 3.0 diesel. Po wymianie tylnego mostu mechanik wyjechał z warsztatu i załączył hamulec ręczny. Hamulca nie dało się już wyłączyć trzeba było odblokować go ręcznie. Wymieniali i podmieniali różne rzeczy z tym związane zarówno części jak i oprogramowanie a samochód cały czas...
Witam Jak wykasować kontrolkę hamulca ręcznego, (czerwona z wykrzyknikiem, świeci cały czas). Tarcze, klocki plus czujniki wymienione kilkanaście tyś km temu. Nigdy nic nie świeciło. Zapaliła się w momencie zaciągnięcia ręcznego podczas jazdy i tak zostało ( w celu dopasowania szczęk ręcznego)...
Witam posiadam renault laguna 2 2.0 16V 2005r po lift w automacie. Od jakiegoś czasu podczas cofania automatycznie zaciąga się ręczny enektryczny hamulec co skutecznie uniemożliwia jazdęw tym kierunku. Czasem zdarza się że przy każdym zatrzymaniu auta. Na razie bądź skrzyżowaniu też się...