"Wszystko perfekcyjnie panowie wykonali naprawy błyskawicznie cena jak najbardziej przystępna polecam serdecznie!",
Dawid
"Warsztat na pierwzy rzut oka nie pokazuje co tak naprawde potrafia ludzie ktorzy tam pracuja. Naprawili mi autko jak nalezy i w dobrej cenie . Serdecznie polecam",
Jerry85, audi A6
"Jak najbardziej polecam. Fachowo i profesjonalnie. Radzą sobie z mechanicznym wtryskiem a to rzadkość, mają dobry dostęp do części (nawet "rodzynków") do tego laweta i inne opisane na stronie udogodnienia. Zdecydowanie warsztat dla ludzi z Audi/grupa VAG + QUATTRO, ale i z innymi dadzą radę.",
CCCO, Audi 90
"Byłem jakiś czas temu stestować skuszony pozytywnymi opiniami na necie. Pierwszym razem przyjechałem na przegląd- na plus na pewno rzeczowo myślący właściciel, a także to że konsultują tel. każdą dodatkową część czy usługę żeby nie było niespodzianek na fakturze.Od tamtej pory byłem jeszcze z kilkoma sprawami i uważam, że ich największym atutem...",
Tomasz, Audi A6
"Najlepsi mechanicy w okolicy ,polecam z szczerym sumieniem !",
Michał , Mini cooper
"Polecam w 100%Najlepszy serwis i bardzo profesjonalna obsługa z uprzejmym i pomocnym podejście do klienta .",
Magda, Volvo XC 40
"Super chłopaki szybko tanio i solidnie super Pan Menager miły zawsze uśmiechnięty",
Wilu Wilkoszewski
"Bardzo profesjonalna i przyjemna obsługa. Polecam ",
Krzysztof, Citroen C5 III 2008
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Wyłączenie hamulca postojowego w GLK następuje na zimnym silniku dopiero po pewnym czasie w szczególności po nocy. W dzień nie ma problemu.
BMW x5 e70 2007 3.0 diesel. Po wymianie tylnego mostu mechanik wyjechał z warsztatu i załączył hamulec ręczny. Hamulca nie dało się już wyłączyć trzeba było odblokować go ręcznie. Wymieniali i podmieniali różne rzeczy z tym związane zarówno części jak i oprogramowanie a samochód cały czas...
Witam Jak wykasować kontrolkę hamulca ręcznego, (czerwona z wykrzyknikiem, świeci cały czas). Tarcze, klocki plus czujniki wymienione kilkanaście tyś km temu. Nigdy nic nie świeciło. Zapaliła się w momencie zaciągnięcia ręcznego podczas jazdy i tak zostało ( w celu dopasowania szczęk ręcznego)...
Witam posiadam renault laguna 2 2.0 16V 2005r po lift w automacie. Od jakiegoś czasu podczas cofania automatycznie zaciąga się ręczny enektryczny hamulec co skutecznie uniemożliwia jazdęw tym kierunku. Czasem zdarza się że przy każdym zatrzymaniu auta. Na razie bądź skrzyżowaniu też się...