"polecam warsztat szybko tanio i miła obsluga
Panowie mechanicy profesjonaliści ",
Mika6, Audi A4 1,8 TDI / 2009
"Szybko, profesjonalnie za rozsądną cenę. Miłe chłopaki z którymi idzie się dogadać. Bardzo polecam!",
Lukas, Opel Astra J
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam. Problem dotyczy dachu panoramicznego w skoda yeti. Przy otwieraniu i zamykaniu dość głośno piszczy.Czy mogę samemu zaradzić czyli coś nasmarować ale co?Czy jechać do mechanika .
Witam, mam golfa 5 z panorama dach, problem w tym ze dach nie reaguje na otwieranie ani zamykanie po prostu nie dziala... jaka moze byc tego przyczyna???