"Jakość naprawy oceniam na razie bardzo wysoko, ale oczywiście dokładna ocena możliwa jest dopiero po jakimś czasie (czy lakier nie matowieje, czy nie pojawia się korozja etc.)
Bezpośrednia obsługa w serwisie jest bardzo dobra. W biurze działa niezwykle kompetentny Pan Szymon oraz inni młodzi ludzie, którzy jednak sprawiają wrażenie, jakby...",
Wojciech, Mazda 6
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam. Problem dotyczy dachu panoramicznego w skoda yeti. Przy otwieraniu i zamykaniu dość głośno piszczy.Czy mogę samemu zaradzić czyli coś nasmarować ale co?Czy jechać do mechanika .
Witam, mam golfa 5 z panorama dach, problem w tym ze dach nie reaguje na otwieranie ani zamykanie po prostu nie dziala... jaka moze byc tego przyczyna???