"Obsługa uprzejma i kompetentna. Jakość wykonanych prac bez zastrzeżeń. Wydaje mi się, że gdyby, przy prezentowanej jakości obsługi, firma poddała weryfikacji cennik usług, jej zyski były by co najmniej dwukrotnie większe. ",
Szefik, KIA Ceed 2007, benzyna +gaz; ERA PF96
"Jestem bardzo zadowolony z usługi tej firmy, nagła usterka hamulców, wizyta bez zapowiedzi , miła obsługa , 1.5 godziny i znowu mam sprawny samochód.Koszt naprawy przystępny , wysoka jakość. Polecam.",
Janusz, Corsa D 2009 r
"Biuro obsługi klienta leży należy zebrać czas i cierpliwość ",
Joanna, Volkswagen Touran 2.0 Diesel 2007
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Mąż umył mi silnik w ten upał, otwarta była maska w dzień przez kolejne trzy dni ( akumulator był odłączony podczas mycia ) niestety nie odpala. co się mogło stać?
Mam chłodnicę mocno zalepioną rozbitymi robakami. Pytanie mam takie, jak mogę ją umyć na zewnątrz? Karcherem? Czy ciśnienie jej nie uszkodzi? Jest delikatna? Proszę o podpowiedź. Pozdrawiam
Dzień dobry. Chciałbym umyć silnik, tylko nie bardzo wiem jak. Czy myjka ciśnieniowa nie spowoduje jakiejś awarii elektryki? Jak najlepiej umyć silnik? Proszę o rady