"Warsztat pozytywnie mnie zaskoczył. Miła i fachowa obsługa za przystępną cenę. Na pewno pewno wrócę tam nie raz. ",
Basia, Fiat Punto
"Fachowa pomoc, zdiagnozowanie usterki oraz naprawa na najwyższym poziomie. Wiem, że oddaję samochód w ręce osób, które znają się na swojej pracy. Uczciwie mogę polecić każdemu usługi warsztatu chyba, że ktoś woli oddawać swoje pojazdy do przysłowiowego pana "Zbycha", który 5 samochodów robi na raz.",
Marcin Pawlak, Mazda 6 2.0 diesel
"Szybka diagnoza usterki auta.Auto oddane w ten sam dzień gdzie mogliśmy kontynuować podróż.Polecam warsztat i mechanika.",
Vw passat, Vw passat b6
"Bardzo sprawnie i fachowo naprawiono mi samochód 09.01.2020 r w drodze powrotnej do Wrocławia.
Jestem bardzo zadowolony i usatysfakcjonowany ceną. Miła obsługa, dobre warunki w oczekiwaniu na naprawę i pyszna kawa.
Polecam z całego serca. ",
Władysław
SERWIS KLIMATYZACJI, AUTO SERWIS24H, WULKANIZACJA 24H
Bohaterow II Armii Wojska Polskiego 8E, Starostwo Powiatowe, Zgorzelec
"Bardzo dobry warsztat, mila atmosfera i fachowe podejscie do tematu.
Napewno tam wroce!",
Maciek, Ford Galaxy MK1
Przedsiębiorstwo handlowo usługowe zajmuje się naprawą samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych, wózków widłowych głównie w zakresie mechaniki.
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Rzuca silnikiem jak jest tylko nagrzany na biegu jałowym brak błędów na diagnostyce i zmienione koło dwumasowe na nowe i brak efektów :-(
do predkosci 110km/h auto jedzie dobrze po zwiękrzeniu prędkości traci moc i zwalnia do setki po wyłączeniu zapłonu i ponownym włączeniu auto znów ma moc ale tylko do prędkości 120lub130 i to samo się dieje co moze byc przyczyną??
Po odpaleniu silnika 2.0 disel 136km słychać dziwny ciągły pisk z lewej strony silnika co to może być ? Proszę o pomoc.
Witam Mam pewien problem z dziwnym stukiem w silniku 3.0 cdi (om642) w mercedesie w212 350 cdi. Dziwny dźwięk objawia się niemal identycznie jak na tym filmie: https://www.youtube.com/watch?v=RabVaQHL0lA Co najdziwniejsze, jest to nowy silnik (po regeneracji), gdzie ,wymieniono wał korbowy...