Stacja Kontroli Pojazdów w Olsztynie w siedzibie firmy Resma (SKP) prowadzi badania techniczne samochodów osobowych i dostawczych do 3,5T, aut z instalacją gazową, taksówek osobowych, aut do nauki jazdy oraz motocykli. Polecamy też inne nasze...
godz. pracy warsztatu: pn-pt - 8.00 - 18.00, sob. 8.00 - 14.00
"Polecam Zakład samochodowy Rafał Ruch - lakierniczy blacharski . Firma świadczyła mi usługę pod kontem malowania, prostowania blach jednocześnie w dwóch samochodach. W Toyocie Avensis usuwali rdzę z przedniej krawędzi prawych przednich drzwi i malowali, malowali również punktowo zarysowanie tylnego błotnika, malowali tylny zderzak i poprawili...",
Andrzej K., Toyota Avensis D4D, Skoda Octavia II
"Bardzo jestem zadowolony z napraw wykonanych w tym warsztacie szybko,krótko i tanio jednym słowem konkretnie ",
reset, Mercedes W210
"Daję maksymalną notę :) Z wizyty jestem zadowolona. Nie potraktowano mnie jak typowej blondynki w warsztacie. Panowie wszystko dokładnie mi wytłumaczyli. Naprawa hamulców była szybka i terminowa no i za uczciwe pieniądze. Polecam!",
Grażyna, Ford Fiesta
"Profesjonalna obsługa klientów, pięknie pomalowane auto, bardzo dobrze dobrany kolor. POLECAM!!!!",
Paulina, VW golf III
"Witam!
Na stronę tę trafiłem przypadkowo szukając części do auta, i jestem zdziwony opiniami o znanym mi warsztacie, z którego korzystam od lat wielu - między innymi z uwagi na koszty - jak się umówimy tak jest lub wcześniej jestem informowany o czymś, co okazało się podczas naprawy i czy to akceptuję. Lepiej/gorzej jak wszędzie, ale z usług...",
Grzegorz
"Bardzo miła i fachowa obsługa. Pełen profesjonalizm. Polecam ",
Jaszczur567
"obsługa ok, ceny ok, czas naprawy ok, jakość naprawy ok",
Mark, Toyota
"Naprawa samochodu została zrobiona szybko i kompleksowo tak jak oczkiwałem i trzeba też doceniać miłą obsługę.",
Andrzej1967
"Korzystam z tego serwisu regularnie i po każdej wizycie wyjeżdżam zadowolony. Jeszcze nie zdarzyło się, żebym musiał czekać na samochód dłużej niż było to zakładane. Nie musiałem również płacić więcej niż było mówione na początku. Rzetelni pracownicy i bardzo przyjemny kontakt. Polecam ten serwis.",
olsztyniak, Mazda
Wyjeżdżając z salonu nowym samochodem cieszymy się nie tylko z jego wyposażenia i komfortu jazdy, ale także z pięknie błyszczącego lakieru. Jeżeli chcemy, by zachował jak najdłużej swój wygląd,...