"Najlepszy warsztat w gorzowie polecam goraco",
superkursant
Rimex Auto S.J. Jolant Juniewicz Krzysztof Juniewicz
ul. Skwierzyńska 1, Zakanale, Gorzów Wielkopolski
"Jestem zadowolony z usług tego serwisu.
Poprzednie wpisy chyba dokonała konkurencja.
Nie mam żadnych zastrzeż.
Polecam",
Jerzy, Honds
Serwisy Grupy KIM należą do najlepiej ocenianych i najczęściej polecanych w regionie. Oddając pod naszą opiekę swój samochód, macie Państwo pewność najwyższego standardu wykonania usługi oraz niezwykle fachowej i pomocnej obsługi. Nasi...
"Konkretny mechanik, zasluguje na konkretna opinie. Przyjechalem z polecenia. Remont samochodu Mitsubishi Eclipse (silnik, zawieszenie, uklad hamulcowy) zostal przeprowadzony bez zarzutu. Od tamtej pory nie jezdze do nikogo innego. Z drugim samochodem Audi A6 2.7 bitrubo, po niezbyt udanym zakupie tez pojechalem do "Lanosa". Auto zostalo...",
Konrad Gawlinski, Mitsubishi Eclipse 2.0 / Audi A6 2.7 biturbo
"Pan który nabijał klimę super gość wszystko tłumaczył od a do z cena adekwatna do usługi 250 zł pakiet.z czystym sumieniem polecam.gwiazdek 11 jakby się dało.",
[email protected], Hyundai veloster 1.6 benzyna 2011r.
"100% Profesjonalizm super instalacje LPG ",
Olchawa, Opel
"Witam polecam bardzo ten warsztat, miła obsługa wszystko o co zapytałam to udzielono mi odpowiedzi, szybka i solidna praca warte polecenia i każdemu opowiem o was, a kto niewierzy niech sam sprawdzi ",
carismaaaa, mitsubishi
"Opel Vivaro 1.9 dti 2005 to.
W końcu trafiłam na odpowiedni warsztat
Chłopaki ogarnęli mi auto jak tylko najlepiej potrafili
A było tego dużo
I co najważniejsze w razie jakichkolwiek awarii nigdy nie zostawili mnie w potrzebie
Mega polecam",
Dariusz Paul , Opel Vivaro 1.9 dti
"Zakładałem LPG do vitary. Co mnie zaskoczyło to to że wszelkie moje zalecenia zostaly uwzględnione. Robota została wykonana schludnie, bez druciarstwa, szybko i elegancko. Cena "do wytrzymania". Pamietam że coś urwałem w terenie od tego gazu to za darmo poprawili i bez kolejki.",
skuwiak, vitara
"Szczerze polecam, naprawiam w tym warsztacie auta juz od 5lat, super podejscie do klienta, mila obsluga, duzy wybor czesci, taniej niz w sklepie, naprawde nie ma sie do czego przyczepic.",
Waldemar, Passat B6
"pan godny zaufania, przystępna cena, krótki czas naprawy, pierwszy raz spotkałam się z tak miłą i szybką obsługą prawie jak w" aso", naprawdę warsztat godny polecenia!!!",
kasia , opel
"od dwuch lat korzystalem z pomocy aso ale koszt naprawy to okolo 4600 zl japan serwis postawil trafna diagnoze i koszt naprawy to 500 zl moja carisma 1,8 gdi nareszcie chodzi jak nowa polecam i choc mam 50 km do gorzowa to juz zawsze bende korzystal z ich uslug choc bylem nie umowiony i prosto z marszu to bardzo konkretnie i milo zostalem...",
andrzej, mitsubishi carisma 1,8gdi
"Jak dla mnie jest to najlepszy warsztat samochodowy w Gorzowie.Słowo "problem" tu nie istnieje. Podejście do klienta mają indywidualne,służą dobrą radą. Chłopaki są zawsze zawaleni robotą,ale jak przyjadę z obojętnie jakim problemem,zawsze podejdą, pomogą,nigdy nie zostałem odprawiony z kwitkiem ani zbyty. Gdy kupowałem nowe auto sprawdzono mi...",
szymek, superb,octavia
"W AEG zakładano mi instalację LPG Landi Renzo w moim Fordzie Mondeo MK IV, 2,3. Nie odczuwam różnicy między jazdą na gazie a benzynie. Nie czuć utraty mocy, a samochód palił na benzynie około 12l/100km, obecnie na instalacji LPG około 10l gazu/100km. Poziom benzyny spada prawie niezauważalnie. Auto i instalacja LPG sprawują się świetnie. Godne...",
Jarek, Ford Mondeo MK IV, 2300 cm3, 2009r.
"Trafiłem do panów przez polecenie znajomego i nie zawiozłem się. Rewelacyjna obsługa. Celowa diagnoza. Panowie znają się na rzeczy. Panowie pokazuje części które wymienili. Wszystko jasne i przejrzyste. Warsztatu godny polecenia. Będę tam na pewno wracał. Pozdrawiam
",
Mateusz0711, Vw turek
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam pytanie odnośnie instalacji gazu w Audi a4b6 1.8t czy jest to dobry wybór ?
Od jakiegoś czasu zarówno na gazie jak i na benzynie po przejechaniu jakiś 100 km włącza mi się informacja Check Engine Soon i momentalnie przełącza mi się na benzynę. Byłem i w serwisie i u gazownika, nikt nic nie wie. Wymieniłem świece, cewkę, a problem dalej jest. Może ktoś coś doradzi ?
Witam. Mam Subaru outback 2004/2005 3.0 h6 z oryginalną instalacja LPG w fazie ciekłej icom. Od jakiegoś czasu mam wypadanie zapłonów na 1 i 2 cylindrze. Głowice po remoncie. Świece i cewki sprawdzone a zapłony dalej lecą. Ma ktoś pomysl co może być przyczyną?
Witam, mam problem z holenderską instalacją LPG. Subaru Outback 2008, silnik 2,5 litra. Na benzynie działa bez zarzutu. Na gazie - jak już uda się przełaczyć - również. Problem jest w momencie przełączania z benzyny na gaz. Po nocy, na nie do końca rozgrzanym silniku nie da się w ogóle - silnik...
Powiedzenie jak dbasz, tak masz nie wzięło się z nikąd. Obecność instalacji LPG w samochodzie wiąże się z dodatkowymi przeglądami i serwisem o którym nie wolno zapomnieć. W tym artykule...
Wybór silnika przy zakupie auta, to bardzo trudny moment. W zależności od tego jaki wybierzesz, późniejsze dołożenie instalacji LPG może wpłynąć na jego żywoność. Co więcej, bezpośredni wtrysk...
Zastanawiasz się jakie awarie mogą się pojawić podczas zasilania silnika LPG? W tym artykule opisujemy 20 najczęściej występujących awarii, które mogą być związane z instalacją LPG obecną w...
Niektóre silniki wymagają stosowania lubryfikacji lub dotrysku benzyny podczas pracy na autogazie. Warto też wiedzieć, jaka generacja instalacji LPG pasuje do Twojego silnika. Z tego...