"Najlepszy mechanik w mieście!!!!!! mega profesjonalna obsługa, ogromna wiedza specjalistyczna, dobra cena co jest najważniejsze! Polecam szczerze!!!!",
kardus, VW SHARAN
"Chłopaki znają się na rzeczy, usługa wykonana szybko i sprawnie. Żadnych ukrytych kosztów, ceny i robocizna na rozsądnym poziomie. Zdecydowanie polecam. Warto. O dobrego mechanika w okolicy ciężko, więc warto skorzystać z ich oferty i doświadczenia. Ja jestem bardzo zadowolony ze współpracy i na pewno zyskali kolejnego klienta w postaci mojej...",
Sławek, Mazda 6 1.8 beznyna 2005r.
"Najlepszy warsztat. Pełen profesjonalizm. Wszystkim polecam!",
Marta
"Zakładałem u nich instalacje LPG do kilku samochodów i zawsze było bez problemu, przeglądy i regulacje, ewentualne naprawy wykonywane były bardzo dobrze, polecam ten warsztat",
Tomik, Toyota Avensis, Opele Vectry C, Opel Astra, Fiat S