"Konserwowałem podwozie swego OPLA MERIWY, jestem b.zadowolony nie tylko z jakości wykonanej usługi, ale z całego sposobu kontaktu z firmą, z całą odpowiedzialnością polecam korzystanie z usług tej firmy - Andrzej",
Andrzej, ope meriwa - 2018 -
"Profesjonalnie wykonana naprawa- wymiana odmy i uszczelki miski olejowej. Po odebraniu auta miła niespodzianka; zwróciłem uwagę na wyczyszczony silnik i okolice. Polecam!",
Michał, BMW E60 2.0 benzyna 2004
Szukasz miejsca, gdzie mechanika spotyka się z pasją i nowoczesną technologią? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Oferujemy szeroki zakres usług, dzięki którym Twój samochód będzie zawsze w doskonałej formie.W czym możemy Ci pomóc?Mechanika ogólna:...
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dzien dobry Gdyby ktoś chciał pomoc i zerknąć na logi z passata b6 1.9 bxe, ocenić co jest nie tak jeśli cos jest nie tak... Sprawa wygląda tak ze auto było na hamowni wyszło 85KM zamiast seryjnych 105KM. Logi...