"Rzeczowy i sumienny, w końcu warsztat gdzie mogę spokojnie zostawić samochód na naprawę. ",
Wojtek , Audi
"Jestem bardzo zadowolony. Usługa wykonana na czas i profesjonalnie. Polecam!!! ",
Tomasz
"Super elektromechanik ale nie tylko. Bardzo polecam. ",
Krzysiek
"obsługa miła i sprawna. Mimo dużego ruchu (za czym tez idzie mało czasu) naprawa przebiegła sprawnie. Nie czekałam długo na samochód, dodatkowo zrobione zostały drobne poprawki, dzieki ktorym tak naprawde samochod przeszedl przeglad. Dziekuje miłym Panom! :)",
Khk, Honda
"Usterka z którą niemiecki serwis nie poradził sobie przez miesiąc w Serwisie w J.G Mirosław Wróbel ustalona i naprawiona w jeden dzień. Dla mnie inny serwis Mercedesa już nie istnieje. Panowie Szacunek !!!!",
Gorzów Wlkp, Mercedes CLS
"Bardzo profesjonalna obsługa, całościowy serwis samochodu. Mechanik solidny i przystępny cenowo. Można bez obaw powierzyć mu swoje auta. Polecam.",
Barbara, Opel Agila
Zajmujemy sie glownie serwisem ogumienia prawie wszystkich pojazdow oprocz ciezarowych. Sprzedajemy opony nowe i uzywane wiekszosci marek. Wykonujemy rowniez drobne wymiany i naprawy hamulcow,zawieszenia itp. Konkurencyjne ceny oraz...
"Wszystko OK! Miła i fachowa obsługa. Warsztat był przygotowany na moją wizytę.",
Eugeniusz, Mercedes 190 2.3E 1990r.
"Pani prowadząca biuro przy warsztacie wykazuje się wysoką kulturą osobistą,serdecznością w stosunku do klienta i co jest dziś niespotykane: brakiem jakiejkolwiek pazerności na zarobek.Głęboki ukłon dla właścicieli warsztatu i pracownika.Polecam!",
hogatka, peugeot 206
"Servis w Jel Car to mechanicy znajacy swoj fach. W trakcie wymiany wentylatora nadmuchu zlokalizowali i usuneli inna usterke. Teraz auto zachowuje sie normalnie. Ekipa pierwszego kontaktu bardzo mila. Wiedza co boli klienta i maja lekarstwo na ten bol. Naprawialem juz dwa razy auto vw phaeton i jestem zadowolony z uslugi w JEL CAR. POLECAM....",
Ricoo, Vw/ Phaeton 5.0tdi
PROFESJONALNY AUTO SERWIS ŚWIADCZĄCY USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. OFERUJEMU SERWIS KLIMATYZACJI , WULKANIZACJE , WYWAZANIE KÓŁ, NAPRAWY MECHANICZNE. ZAPRASZAMY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OD GODZ 8-17 W SOBOTY OD 8-15 ...
"Super obsługa. Ghyba jedyna taka w Jeleniej Górze. Polecam!",
zenonmg
" Najlepsze miejsce w okolicy. Byliśmy u wielu mechaników. Jedni tną po kasie za byle co, inni chrzanią robotę. To jest człowiek godny zaufania. Bardzo rozsądne stawki i profesjonalne wykonanie. Nie ma co szukać dalej. Polecam wszystkim szczerze!!!!",
Cherokee
Elektromechanika pojazdowa Leonard Łobacz, Adam Łobacz
Cieplicka 138 a, Sobieszów/Cieplice, Jelenia Góra
"Witam, byłam u trzech mechaników każdy nadawałby się do programu "Będzie Pan zadowolony" (TVN Turbo) - coś zrobili, wzięli kasę i to by było na tyle - dalej auto nie sprawne. Tylko Pan LEONARD ŁOBACZ bez żadnego problemu podał prawidłową diagnozę. Rzetelny, wszystko wyjaśnił, miły, mimo tego że pracy miał dużo nie przekładał na odległe terminy....",
Aga, VW Polo
"Pełen profesjonalizm. ogromne podziękowania dla Pana Sławka za ogarnięcie pompy paliwa, oraz wielki ukłon w stronę Pana Wiktora i jego przemiłej małżonki za podejście do klienta, obsługę serwisową i fachowe doradztwo. Wszyscy razem, jako zespół i każdy z osobna - tworzycie niesamowity klimat, inne serwisy i pseudopartacze mogą wam posadzkę...",
SlawkaJ, BMW E87 116i
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Radio nie łapie żadnej stacji a jak już się uda to trzeszczy jakby było spięcie
W momencie próby przyspieszenia zapala się komunikat awaria wtrysku i gaśnie silnik, wtryski sprawdzone, pompa dobra, czujniki sprawne, jaka moze byc tego przyczyna mój mechanik posprawdzał wszystko i zgłupiał chodzi o espasa 4 z 2011 r. 2.0 150 km
Witam Proszę o informację gdzie się znajduje czujnik termiczny wentylatora chłodnicy w Kia Sorento 2.4 2005 r. Nie załącza wentylatora Dziękuję
Nie załącza się wyświetlacz radia w peugeot 3008 nie widać obrazu z kamery cofania
Jeśli posiadasz auto, prędzej, czy później dojdzie w nim do usterki. Czasem niewielkiej, innym razem poważnej. Samochód z reguły daje nam znak, że coś jest nie tak. Większość z nas jednak nie...