"Polecam ten warsztat naprawiam tam mojego forda mondeo pan marcin ktory tam pracuje jedt niesamowity zlota raczka polecam wielu fachowców próbowało reanimowac mojego forda i bylo to bez efektu a wsxyscy mnie kasowali tu byl uklad prosty naprawiamy to dopiero kasujemy to slowa szefa i tak bylo dlatego polecam",
janek, ford mondeo 2.0
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dzień dobry! Podczas ostatnich mrozów samochód mi nie odpalał (stał 4 dni nieużywany pod blokiem). Podejrzewam że to słaby akumulator, wytrącona parafina z ropy na skutek niskich temperatur albo słabe świece żarowe. Jeśli podejrzewa Pan coś innego to proszę o podpowiedź, natomiast moje główne...