"To najlepszy warsztat jaki w ciągu 30 lat znalazłem w Trójmiescie. Radzi sobie z każdą marką - sam serwisuję kilka. Do tego przyjazne podejście. Dodam, że autoryzowane serwisy Audi, Skody i Subaru w Trójmieście (a znam dobrze wszystkie) mimo pełnej dokumentacji i specjalistycznych komputerów serwisowych - diagnozują gorzej, co bolesnie odczułem.",
mieszkaniec Banina, Audi, Skoda, Subaru, Jeep
"Polecam ten warsztat naprawiam tam mojego forda mondeo pan marcin ktory tam pracuje jedt niesamowity zlota raczka polecam wielu fachowców próbowało reanimowac mojego forda i bylo to bez efektu a wsxyscy mnie kasowali tu byl uklad prosty naprawiamy to dopiero kasujemy to slowa szefa i tak bylo dlatego polecam",
janek, ford mondeo 2.0