"Szczerze polecam warsztat. Bardzo miła i co najważniejsze profesjonalna obsługa. W swoim samochodzie wymieniałem rozrząd, świece z przewodami, robiłem przegląd i uzupełnienie klimatyzacji. Wszystko zrobione zostało jak należy, w terminie ze szczegółowym i rzetelnym rozliczeniem wszystkich wykonanych prac. Ceny bardzo przystępne.
Podsumowując,...",
vibowit, Renault Clio 1.2TCe 2009
"Chłopaki znają się na francuzach jak mało kto, a czasami nie tylko na nich :)
Polecam serwis auta u nich.",
Mariusz T., Audi A4 B7
"Jestem super zadowolona z warsztatu i chłopaków. Zawsze polecam. Idzie się dogadać, a robota zrobiona bez zarzutu i w czasie.",
Ala, Renault Twingo
"Zawsze wyjeżdżam z warsztatu zadowolona, otrzymawszy fachową pomoc i kompleksową usługę. Na prawdę polecam warsztat Auto-Mark :)",
Malgorzata, mitsubishi lancer
Zajmujemy się między innymi: -blacharstwem i lakiernictwem samochodowym -naprawą mechaniczną -bieżącymi przeglądami mechanicznymi -naprawą elementów plastikowych Godziny...
"Witam,
jestem bardzo zadowolona z fachowości serwisu oraz z miłej obsługi klienta.
Nie znam się na samochodach i ten fakt nie został wykorzystany oraz ceny na tle konkurencji są atrakcyjne.
Właściciel jest bardzo uczciwy i godny polecenia.
Gorąco polecam warszat.
Magda
",
Magda
"Świetne doradztwo i fachowa robota, oby tak dalej panowie!",
grzegorz, VW
"Wyciszałem w tej firmie drzwi boczne w super cenie komplet 1000 zł, i zastanawiam się nad wyciszeniem podłogi. Jestem zadowolony z profesjonalnego montażu dobrej jakości produktów.
Polecam w 100 procentach",
Mitsumaniak, Mitsubishi ASX
Zapraszamy do naszego warsztatu. Zajmujemy się mechaniką pojazdową aut osobowych i dostawczych wszystkich marek w pełnym zakresie (zawieszenia, hamulce, rozrządy, tłumiki,silniki, naprawami bieżącymi oraz obsługą eksploatacyjną -...
"Zdecydowanie polecam ten warsztat. Szybko, sprawnie w rozsądnej kwocie.",
Konrad, Wv
"Pozdrawiam Pana Artura, Naprawa kolektorów AUDI A6 ssących trwała cztery godziny, samochód pracuje jak nowy, pojechałem tam z polecenia znajomego, który serwisuje swojego TOUAREGA i też naprawiał tam kolektory, żadna ściema części oryginalne i nowe.Przy okazji skanowanie wszystkich komputerów i wykryta drobna usterka, która została usunięta...",
Ralfi4, Audi A6
"Na początku serwisowałem swój samochód, teraz również rodzina i kilku znajomych naprawy i serwis wykonuje w JARCAR. Co tu dużo mówić poprostu warto. Profesjonalnie i przede wszystkim uczciwie, a do tego za rozsądne pieniądze. Oczywiście polecam.",
Postman
Dlaczego my? Allianceautoserwis to nie tylko Serwis samochodowy – to przede wszystkim entuzjaści motoryzacji, którzy do swojej pracy podchodzą profesjonalnie i dbają żeby każdy klient wyjechał z naszego warsztatu zadowolony. Odznaczamy się...
"Bardzo sprawnie i rzetelnie oraz stosunkowo nie drogo. Polecam warsztat",
Piotr, BMW
"Auto po trzech warsztatach, wymienione pół auta, dopiero tutaj szybko i sprawnie zdiagnozowano usterkę instalacji elektrycznej - brak konieczności wymiany ani jednej części. ",
Marcin, Mercedes-Benz / S klasa
"Kontakt z Panem Marcinem na wysokim poziomie, został wykonany kompleksowy przegląd, zdiagnozowane usterki oraz naprawa po uprzednich ustaleniach nakładów finansowych oraz pracy. Efekt - samochód śmiga jak nowy, a ja jestem mile zaskoczony i bardzo zadowolony. Szczerze polecam naprawy u Pana Marcina.",
Wojtek K., Fiat/Punto 1.2 8v
"Wszystko zgodnie z ustaleniami i na czas.
Naprawiony dach cabrio, klimatyzacja i hamulce. ",
Saab fan, Saab 9-3 carbrio
"Dobrze mieć taki warsztat w okolicy. Serwisuje dwa auta od kilku lat, nie ma usterki z którą by sobie nie poradzili. Polecam.",
Norbert
"Perfekcyjnie wykonana wymiana szyby oraz regeneracja klimy w Espace III. Bardzo miła i fachowa obsługa. Jestem bardzo mile zaskoczony dodatkową usługą, wykonaną bez mojej wiedzy i bez ponoszenia dodatkowych kosztów. WIELKI POZYTYW - POLECAM WSZYSTKIM !!!",
Wojciech Retko, Renault Espace III
"od 3 lat korzystam z usług warsztatu - generalnie jestem zadowolony - Julek ogarnia SAABy jak mało kto",
tandem, SAAB 9-3 2,0 t
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Radio nie łapie żadnej stacji a jak już się uda to trzeszczy jakby było spięcie
W momencie próby przyspieszenia zapala się komunikat awaria wtrysku i gaśnie silnik, wtryski sprawdzone, pompa dobra, czujniki sprawne, jaka moze byc tego przyczyna mój mechanik posprawdzał wszystko i zgłupiał chodzi o espasa 4 z 2011 r. 2.0 150 km
Witam Proszę o informację gdzie się znajduje czujnik termiczny wentylatora chłodnicy w Kia Sorento 2.4 2005 r. Nie załącza wentylatora Dziękuję
Nie załącza się wyświetlacz radia w peugeot 3008 nie widać obrazu z kamery cofania
Jeśli posiadasz auto, prędzej, czy później dojdzie w nim do usterki. Czasem niewielkiej, innym razem poważnej. Samochód z reguły daje nam znak, że coś jest nie tak. Większość z nas jednak nie...