"mechanik sprawnie obejrzał zawieszenie auta i zaproponował sposób naprawy.polecam warsztat",
sten20, saab 93 1,8 Turbo 2005
"Bardzo dobra naprawa skrzyni biegów. Świetny warsztat. Polecam! Polecam! Polecam! ",
dawcor, Opel Corsa C
"Warsztat warty POLECENIA!
Niskie ceny, wysoka jakość i miła obsługa.",
Kierowca damski , Opel Corsa C
"Lokalizacja niezbyt korzystna jednak z samej usługi jestem zadowolony ",
Artur, vw polo
"Pełen profesjonalizm dobrze postawiona diagnoza super naprawa.",
aiwonn, Audi A4 AVANT
"Całkiem dobry warsztat. Co mnie zdziwiło mają całkiem niezłe moce przerobowe także z dnia na dzień naprawili auto i to w cenach prawie jak garażowcy a nie porządny serwis jakim są:) ",
Piotr, Peugeot 207
" Tanio i szybko usunięto imobilajzer z mojego clio 2 :)",
Radcho, Renault clio 2
"Super warsztat, autko mi zrobili szybko i solidnie. Znaleźli wadę tam, gdzie inni mechanicy nie widzieli. Polecam. ",
Gresiek, Suzuki Swift
"Jedyny warsztat w którym znaleziono zatkane wtryskiwacze benzyny - we wszystkich innych warsztatach szukali ciągle w czujnikach, w instalacji gazowej, a tam diagnoza w ciągu jednego popołudnia. Po prostu jak ktoś się zna to znajduje szybko ;)",
Ted
"Jednego pięknego poranka moje auto odmówiło współpracy i nie zapaliło. Dzwoniłam do kilku warsztatów i nikt nie chciał mi pomóc bez dowiezienia auta do warsztatu. Nr telefonu do Alpari dała mi koleżanka z pracy. Zadzwoniłam, przyjechał mechanik i zdiagnozował problem. Na drugi dzień rano po wymianie wadliwej części mogłam znów cieszyć się...",
Agnieszka, Renault Megane 2 1.6
"dla mnie super ,szybka robota , fachowa ,umawiasz się na daną godzinę i jedziesz ,",
eddie suzuki baleno
Od momentu założenia w 2021 roku, firma Lis-Tech Serwis Elektronika znana jest z ciężkiej pracy na rzecz zadowolenia swoich klientów. I ten właśnie wysoki standard obsługi klienta stał się bodźcem do rozwoju naszej firmy.Mamy 15-letnie...
"Pełen profesjonalizm.polecam gorąco. Od ręki przyjęty.diagnozowany Od razu w tym samym dniu zrobiony.naprawde polecam.teraz już będę tylko tam jeździć jak się będzie coś działo.polecam100% ",
Aneta, Opel
"Z przyjemnością polecam warsztat samochodowy. Bardzo dobrzy fachowcy. Usługi na najwyższym poziomie, a przy tym przystępna cena. Bardzo szybko i sprawnie usunęli poważny problem w aucie. Polecam usługi tego warsztatu. ",
Angelika
"rewelacyjni mechanicy, profesjonaliści a poza tym bardzo rzetelni (rzadko tam bywam i nigdy 2 razy z tym samym - w przypadku tego zawodu to zaleta). mogli nie raz wprowadzić mnie w błąd jak inni mechanicy i pobrać pieniądze za coś czego nie zrobili - nie zrobili tego. jak ktoś mnie pyta o dobrego mechanik, to zawsze wskazuję tylko ten warsztat.",
kapi
"Jestem zaskoczony rzetelnością i uczciwościom właściciela polecam gorąco.
Naprawa łożysk wahaczy tylnych prawidłowa i terminowa",
kornel52i, c5
Odgrzybianie układów klimatyzacji ultradźwiękami, diagnostyka układów wtryskowych (diesel - benzyna).
"Jedyny mechanik który potrafił naprawić moje auto (chociaż musiałem czekać żeby go zastać). Jeśli chodzi o samą robotę to została wykonana wzorowo. Mój Golf na zimnym silniku ciążko odpalał, byłem u trzech fachowców i wskutek czego niepotrzebnie wymieniałem pompę paliwa i czujnik temperatury. Okazało się zupełnie co innego...",
Sławek
"Łukasz jest świetnym fachowcem do Priusa. Bardzo polecam",
Mila, Toyota Prius
"Jestem bardzo zadowolony z usług tego serwisu. Profesjonalnie oraz szybko wykonali naprawę mojego samochodu, a o przebiegu naprawy byłem informowany na bieżąco. Nie naciągają na zbędne wymiany dobrych części na nowe!!! Szczerze informują i nawet pokazują uszkodzone części, przedstawiając kilka wariantów możliwości naprawy. POLECAM",
Krzysiek, Opel Corsa
"Oceniam jakość usługi czas naprawy oraz koszty naprawy jako ./dobrą/ pozdrawiam.",
Władysław, wolwo 850 2l. benzyna 1995r.
"Polecam warsztat. Kolejne auto oddałem na ten serwis. Tym razem francuskie. Liczyłem, że naprawa potrwa ok 3-4 dni. Auto odebrano praktycznie kolejnego dnia po południu.
Szybko,profesjonalnie, miła obsługa.",
Adam, CITROEN C4 GRAND PICASSO
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Radio nie łapie żadnej stacji a jak już się uda to trzeszczy jakby było spięcie
W momencie próby przyspieszenia zapala się komunikat awaria wtrysku i gaśnie silnik, wtryski sprawdzone, pompa dobra, czujniki sprawne, jaka moze byc tego przyczyna mój mechanik posprawdzał wszystko i zgłupiał chodzi o espasa 4 z 2011 r. 2.0 150 km
Witam Proszę o informację gdzie się znajduje czujnik termiczny wentylatora chłodnicy w Kia Sorento 2.4 2005 r. Nie załącza wentylatora Dziękuję
Nie załącza się wyświetlacz radia w peugeot 3008 nie widać obrazu z kamery cofania
Jeśli posiadasz auto, prędzej, czy później dojdzie w nim do usterki. Czasem niewielkiej, innym razem poważnej. Samochód z reguły daje nam znak, że coś jest nie tak. Większość z nas jednak nie...