MotoHans

Robotnicza 91a, Rybnik, 44-213 Rybnik

****** 4.4 (4 opinie)

MotoHans

O warsztacie

Robotnicza 91a, Rybnik, 44-213, Rybnik

Poniedziałek od 10:00 do 17:00
Wtorek od 10:00 do 17:00
Środa od 10:00 do 17:00
Czwartek od 10:00 do 17:00
Piątek od 10:00 do 17:00
Sobota od 10:00 do 13:00

Gotówka

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą części i akcesoriów do wszystkich typów motocykli. Dzięki szerokiej gamie asortymentu możemy zaproponować najlepsze rozwiązania w oparciu o produkty wielu znanych producentów, dostosowując ofertę do oczekiwań klienta.

 

Realizując własną pasję wykonujemy kompleksową renowację motocykli zabytkowych. Efekty naszych działań można oglądać na terenie całego kraju. W ramach prac warsztatowych zajmujemy się także naprawami ogólnymi i powypadkowymi jednośladów.

Lakiernictwo motocyklowe, podstawowy serwis motocyklowy, naprawy bieżące, wymiany płynów, olejów, filtrów.

Synchronizacja i czyszczenie gaźników motocyklowych.

Świadczymy usługi spawania elementów plastikowych takich jak: zderzaki samochodowe, osłony, obudowy, owiewki motocyklowe, zbiorniki, i inne elementy wykonane z tworzyw sztucznych.

Naprawa elementów zniszczonych, wzmacanie wrażliwych miejsc na uszkodzenia, uzupełnianie ubytków itp

Transport motocykli, doradztwo w sprawie zakupu.

 

Prowadzimy profesjonalny serwis odzieży motocyklowej kierowany przez certyfikowanych specjalistów, stosujących do zabiegów produkty najwyższej jakości.

 

Świadczymy także usługę ozonowania!

 

 

 

Więcej

Opinie (4)

Dodaj opinię
4.4 ******
Ocena wystawiona na podstawie 4 opinie.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • j
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Umówiłem się z MotoHanss na kupno i wymianę opon. Uzgodniliśmy cenę oraz datę wymiany.
  Na kilka dni przed terminem zadzwoniłem do serwisu aby potwierdzić termin. Odebrała kobieta mówiąc, że przekaże informację. Następnie dzień przed terminem napisałem jeszcze wiadomość na messenger którą wyświetlono ale nikt nic nie odpisał. Następnego dnia pojechałem na umówioną godzinę (70km w jedną stronę). Na miejscu dowiedziałem się, że opony zostały zamówione za późno i jeszcze nie dotarły i w ramach przeprosin i żebym nie musiał kolejny raz jechać motohans przyjedzie i zabierze odemnie motocykl i później przywiezie go z powrotem.
  No i na tym się skończyło. Nikt nie przyjechał do dzisiaj. Zmarnowałem paliwo, czas, wziąłem sobie dzień wolny w pracy. Dobrze, że chociaż pojechałem tam na kołach bo rozważałem opcję wynajęcia przyczepy. Uważam, że nie powinno się tak traktować klienta. Napisać wiadomość lub zadzwonić, że opon jeszcze nie ma lub w ogóle nie będzie to minuta czasu...
  Zostałem totalnie olany.


  yamaha

 • N
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Szczerze polecam! Fachowa pomoc.
  Usterka usunięta niezwykle szybko! Po zarysowaniach nie pozostało żadnych śladów!


  Ford Mondeo

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Bardzo Dobra obsługa od A do Z przy wymianie olei,filtrów i Napędu dodatkowo sprawdził cały motocykl i się dowiedziałem że kupiłem Igiełkę Polecam Fachowo i z Pasją :)


  Suzuki Gsr 600

 • R
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Serdecznie polecam. Fachowiec pierwsza klasa a zamiłowanie do modeli Vintage wspaniałe.. Poznałem przez przypadek ale jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam
  Potrzebowałem uzyskać pomocy co do zamiennika filtra powierza bo do Gilera Coguar 125cc nie osiągalny a na miejscu otrzymałem perfekcyjne czyszczenie i regulację gaźnika i pomysł na nowy filtr.


  Gilera Coguar 125cc

Podobne warsztaty