POWRÓT

Ford Fiesta 2001

Zgubiony jedyny kluczyk

Witam jestem posiadaczem forda fiesty z 2001 roku. Zgubilem jedyny klucz, w samochodzie jest zamontowany immobiliser. Nie wiem co teraz zrobic i nie wiem ktora opcja bedzie naj koszystniejsza finansow

Jeśli chcesz odpowiedzieć jako mechanik musisz się zalogować.
Euromaster WULKAN SERWIS WIKLINOWA
PIOTR | Euromaster WULKAN SERWIS WIKLINOWA

Wiklinowa 15, Nowy Tomyśl

Witam. Jeśli masz Kod do kluczyka to możesz zamówić w serwisie nowy kluczyk.Koszt około 300-400 zł w zależności od serwisu.Jeśli nie posiadasz kodu to musisz poprosić serwis oni zwrócą się do producenta samochodu podając VIN o kod do twojego kluczyka.Tego serwisy nie chcą robić ponieważ to wymaga trochę pracy. Druga opcja to wymiana stacyjki i jeśli samochód nie ma centralnego zamykania to również zamków w drzwiach i bagażniku.Ta opcja będzie chyba droższa.

Serwis Samochodów Terenowych i Osobowych '' LandyZone''
UMÓW WIZYTĘ
Rafał | Serwis Samochodów Terenowych i Osobowych '' LandyZone''

F. Philipsa 8, Piła

witam, żadna opcja nie będzie tania, proszę zacząć od skontaktowania się z ASO w sprawie kosztów ale też i czasu realizacji wygenerowania nowego klucza, w drugiej opcji pozostaje zakup na np. allegro całego zestawu imo i zamków z kluczami, proszę pamiętać że dojdzie koszt montażu/demontażu , ewentualnie skontaktować się z firmą zajmującą się typowo naprawą elektroniki pojazdowej w sprawie usunięcia imo.


Nie znalazłeś(aś) rozwiązania Twojego problemu?

ZADAJ NOWE PYTANIE

INFO

7 tysięcy mechaników

Tylu mechaników dzieli się swoją widzą i doświadczeniem o samochodach.


Darmowa wiedza

Zadanie pytania oraz odpowiedź
mechanika jest darmowa.

ZLEĆ NAPRAWĘ MECHANIKOWI

Darmowa porada mechanika