POWRÓT

zaprogramowanie modułu sterujacego poduszki powietzrnej w Oplu Astra II G.

Mam problem sensorem airbag. Po wymianie poduszki powietrznej w Oplu Astra II G i zakupie kolejnego identycznego sensora okazało się, że jest on przewidziany dla 6 poduszek, a w moim aucie jest tylko jedna i kontrolka airbagu nie gaśnie Chciałbym zaznaczyć, że wymieniony sensor posiada takie same oznaczenia jak na oryginalnym.
Proszę o pomoc.

Jeśli chcesz odpowiedzieć jako mechanik musisz się zalogować.
EVOLUTION MOTOR SPORT

Szczecinska 7a , Wrocław

Montaż, a tym bardziej przeprogramowanie używanych części systemu airbag w Polsce jest niestety nielegalne... Pomijając aspekt prawny, nie ma pewności czy w przypadku kolizji taki system zadziała poprawnie, co może finalnie skutkować odmową wypłaty odszkodowania przez ubezpieczalnie... Tak więc jeśli ważne jest dla państwa zdrowie lub ewentualne odszkodowanie, sugeruję odwiedzić serwis celem zakupu nowych podzespołów, po czym spokojnie możne udać np do mnie celem odpowiedniej konfiguracji systemu.

Serwis Samochodów Terenowych i Osobowych '' LandyZone''
UMÓW WIZYTĘ

F. Philipsa 8, Piła

witam, faktycznie jeśli moduł był zaprogramowany na 6 poduszek , a podłączono 1 - to układ ten nie zadziała , będzie świeciła się kontrolka - należy przeprogramować modół


Nie znalazłeś(aś) rozwiązania Twojego problemu?

ZADAJ NOWE PYTANIE

INFO

7 tysięcy mechaników

Tylu mechaników dzieli się swoją widzą i doświadczeniem o samochodach.


Darmowa wiedza

Zadanie pytania oraz odpowiedź
mechanika jest darmowa.