POWRÓT

Układ kierowniczy Land Rover Freelander I po przekładce.

Czy ktoś może mi pomóc? Dowiedziałem się od mechanika,że w moim freelanderze z 2002 r.diesel 2.0 td4,który jest po przekładce z anglika cały układ kierowniczy jest do poprawy. Zrobiona jest jak to ujął RZEŹBA. Moje pytanie,czy jest jakiś specjalista od takich samochodów,który oceni i ewentualnie poprawi ten układ? jestem z Opola ale sprawa jest na tyle ważna,że dojadę na jakąś rozsądną odległość. Chcę doprowadzić do ładu to auto więc mi zależy. Proszę o ewentualne namiary.

Jeśli chcesz odpowiedzieć jako mechanik musisz się zalogować.
SL-MOTORS

Piaskowa 2, Rumia

Poszukaj przekladni od astry f.

Autoelektronika usługi elektroniczne

Fabianowska 77, Komorniki

Witam mogę pomóc mam doświadczenie w przekładkach , ale musi pan dojechać na komorniki woj wlkp. tel 880495319
Może pan przedzwonić i się umówić chętnie pomogę

Gałąska Jozef

Łubinowa 12, Katowice

Dać się to da zrobić ale trudno przewidzieć co jest wyrzeźbione tak ze cenę trudno przewidzieć , czasem przekładki przerażają ale to znowu inny temat

EPC Polska

Słoneczna 223A, Lesznowola

Zapraszamy do naszego serwisu, o ile nie będzie Panu za daleko. Proszę obejrzeć www.epcpolska.pl lub/i www.facebook.com/epcpolska.lesznowola co pomoże uznac czy warto. Pozdrawiamy

GARAGE91

Warszawska 91, Lubiczów

Ostatnio miałem w naprawie takiego "@$%^&". Na pierwszy rzut oka wyglądało o.k. Po rozebraniu okazało się, że maglownica, to "anglik", którego ktoś pociął na kawałki i pospawał, aby wyglądał jak "europa". Oczywiście problemy przy montażu i demontażu, gdyż przewody zamiast wychodzić obok serwa, wychodziły pod nim i o nie prężyły. Myślałem coby wymienić magiel, na wersję LHD, tylko nie miałem pewności, że otwory w ścianie grodziowej, będą pasowały... a śladów po diaxie na ścianie grodziowej już trochę było :). Dorabialiśmy nowe przewody ciśnieniowe, jednak zawsze wychodziło na serwo. Oczywiście magiel nie chciał wyjść poprzez otwory w nadkolach. Po prostu dramat.

Dlatego zawsze przestrzegam przed kupnem przekładanego anglika, gdyż w Polsce nauczono się już przekładać bez użycia jakichkolwiek części... nawet deskę rozdzielczą i poduszkę (w poliftowym Freelanderze) potrafią wyszpachlować i ukleić. Nawet nie próbuję sobie wyobrazić, jak się ta poduszka zachowa podczas wypadku... ani jak długo wytrzyma spawany magiel i czy przypadkiem nie pęknie kiedyś po wpadnięciu w dziurę... Osobiście odradzam leczenie trupa (gdyż kompletne jego wyleczenie jest niepłacalne). Lepiej się go pozbyć i kupić "europę".


Nie znalazłeś(aś) rozwiązania Twojego problemu?

ZADAJ NOWE PYTANIE

INFO

7 tysięcy mechaników

Tylu mechaników dzieli się swoją widzą i doświadczeniem o samochodach.


Darmowa wiedza

Zadanie pytania oraz odpowiedź
mechanika jest darmowa.