POWRÓT

Opel Astra G 1.6 1998 r LPG

silnik pracuje tylko na gazie

Witam. Problem zaczął się po miesiącu użytkowania, samochód przestał odpalać na benzynie, oraz w czasie jazdy przy przełączeniu również gaśnie. Jeździ tylko na gazie, lecz tutaj również jest problem, silnik strasznie skacze kiedy stoję na światłach - w najgorszym wypadku gaśnie i aby odpalić samochód na gazie muszę od razu robić 3000 obrotów ponieważ zgasłby. Za pół miesiąca czeka mnie przegląd, a nie chcę oddawać samochodu do mechanika który stwierdzi, że to może być tylko pompa paliwa (bo przecież sprawdzić kable, świece czy czujnik wału korbowego to za mało pieniążków) Jeżeli któryś z Panów jest w stanie powiedzieć co najprawdopodobniej stało się mojej astrze, oraz dlaczego dzieją się takie rzeczy z gazem gaz wstawiony rok temu.

Jeśli chcesz odpowiedzieć jako mechanik musisz się zalogować.
Auto-Jankes  Mechanika samochodowa
Auto jankes | Auto-Jankes Mechanika samochodowa

Saperów 9b , Gdańsk

Proszę pana. To jest bardzo prosty układ zapłonowy i paliwowy. Odrazu nie trzeba wymieniać połowy auta tylko sprawdzić poszczególne elementy, można się wspomóc podłączeniem komputera ale nie spodziewam się jakiś dziwnych niespodzianek.

Serwis Samochodów Terenowych i Osobowych '' LandyZone''
UMÓW WIZYTĘ
Rafał | Serwis Samochodów Terenowych i Osobowych '' LandyZone''

F. Philipsa 8, Piła

witam, nie rozumiem czemu szuka pan tu odpowiedzi skoro sam pan sobie jej udziela, - kable, świece, czy czujnik nie mają tutaj znaczenia skoro silnik pracuje na gazie , a na benzynie nie - ewidentnie nie dostaje benzyny - czyli zapchany filtr benzyny lub uszkodzona pompa, i od tego trzeba zacząć, jeśli na benzynie i gazie będą problemy z pracą silnika - to wtedy trzeba zacząć od świec i przewodów

Stacja Obsługi Samochodów Zbigniew Czarnocki
UMÓW WIZYTĘ
Zbigniew | Stacja Obsługi Samochodów Zbigniew Czarnocki

ul. Bokserska 9, Warszawa

Diagnostykę komputerową proszę wykonać - bez tego nie ma rzetelnej odpowiedzi.


Nie znalazłeś(aś) rozwiązania Twojego problemu?

ZADAJ NOWE PYTANIE

INFO

7 tysięcy mechaników

Tylu mechaników dzieli się swoją widzą i doświadczeniem o samochodach.


Darmowa wiedza

Zadanie pytania oraz odpowiedź
mechanika jest darmowa.

ZLEĆ NAPRAWĘ MECHANIKOWI

Darmowa porada mechanika