"Po raz kolejny skorzystałam z usług warsztatu. Obsługa na najwyższym poziomie, Panowie tam pracujący, to prawdziwi profesjonaliści - pasjonaci. Usługa naprawy i regulacji hamulca ręcznego wykonana sprawnie i na najwyższym poziomie. Na uwagę zasługuje duże zaangażowanie Właściciela w poziom świadczonych usług (np. próbna jazda po wykoaniu...",
Halina, Seat
"Jestem bardzo zadowolona z naprawy w tym serwisie. Mój Peugeot śmiga jak nowe. Już nic nie piszczy i nie stuka. Polecam serdecznie ",
Krysia , Peugeot 307
"Przede wszystkim szczere i uczciwe podejście do klienta. Warsztat w którym łączy się pasja z pracą. Fachowiec, który w swojej działalności nie pozwala sobie na najdrobniejsze niedociągnięcia. Naprawa zawsze rzetelna i objęta gwarancją. Pomoc eksperta w każdej potrzebie.
Naprawiałem nie jedną rzecz i ciężko byłoby wszystko tu wymienić i...",
Bartek, Opel Vectra C Kombi
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dymienie z pod maski w okolicy EGR co to może oznaczać ? Czy trzeba tylko przeczyścić czy coś do wymiany ?
Problem polega na tym iż po wyczyszczeniu zaworu egr który się.otwiera oraz przepustnicy cały czas wyskakuje błąd problem egr mimo adaptacji. Co może być przyczyną?
Witam takie pytanko Renault Laguna 2 1.9 dci 2003 r. Czasem przy predkosci autostradowej 130-150 nagle wlacza sie zolta kontrolka swiec zarowych , auto traci moc na mimo zwolnienia i redukcji biegow na kazdym obroty nie wzrosna wiecej niz 2 tys. Po ponownym odpaleniu gasnie i jest wszystko...
Volvo v50 2 0 D 136KM 2005r. Bardzo nierówna praca zimnego silnika, po nagrzaniu lekkie podrygi. Po odłączenie EGR-lekkie drgania na zimnym silniku, po nagrzaniu drgania ustępują. Dobrze odpala zimny i ciepły, nie dymi.