"Naprawa wykonana szybko tylko cena mogła być niższa",
Narek olender, Ford Kuga 2011r
"Moja opinia o warsztacie nie będzie inna niż pozostałe. Fachowa obsługa. Czas i koszty naprawy adekwatne do pracy, którą trzeba włożyć. Pan Paweł to człowiek, który jest pasjonatem mechaniki samochodowej i takiemu człowiekowi nie strach zostawiać swojego auta. Posiada wielką wiedzę i zawsze wytłumaczy bez owijania w bawełnę co jest do zrobienia...",
Kris, VW Bora
"Polecam tego Pana! Dziś rano moja astra przyjechała laweta. Problem z odpalaniem. Pan Tokarski zostawił swoją robotę aktualna i zajął się moim problemem. Diagnoza i czas realizacji bardzo krótki. Zadzwonilem rano, bez problemu zaproszono mnie do warsztatu. Cena? Może trochę wysoka, ale miałem to gdzieś potrzebujac pilnie samochodu. Miła...",
Damian, Astra G
"Serwis to w/g mnie zespół najbardziej profesjonalnych i kompetentnych osób.
Każda usterka była trafnie diagnozowana, skutecznie naprawiona, a wszystko to w bardzo miłej i uprzejmej atmosferze.
Serdecznie polecam usługi tego serwisu!",
maryla, OPEL CORSA
"Jeśli zamierzacie cokolwiek naprawiać w swoim autku to musicie odwiedzić ten serwis. Kierownik powiedział że na 100 % rozwiąże problem przejścia w tryb awaryjny przy 130 na 4 biegu bez CE i tak właśnie było.
Okazało się że uszkodzony był zawór n 75.
Żałuje że trafiłem tu tak późno bo zdążyłem już wymienić kolektor, turbine , map sensor co...",
Dawid Saab, Saab 93 2005r. 1.9 150km
Auto Gaz Serwis - Stacja Obsługi Samochodów Krzysztof Predko
Sprzętowa 4, Osiedle Kętrzyńskiego, Olsztyn
"Myślałem, że tyle pozytywnych komentarzy to sam właściciel sobie ponastawiał, ale dziś byłem pierwszy raz w serwisie i już wiem, że zostanę stałym klientem :) Bardzo miła obsługa, Pan wszystko wyjaśnia, nie naciąga na dodatkowe koszta, dostałem na kartce wypisane wszystko co zostało zrobione, różne rady na podane przeze mnie problemy. Na koniec...",
Jakub, BMW
"Zadbany warsztat, miła i fachowa obsługa oraz przystępne ceny.
Polecam wszystkim .",
wac, Daewoo Leganza
"Dzień dobry. BARDZO MI SIĘ PODOBAŁO.Dyżurnym tematem jest oznakowanie dojazdu na ul. LUBELSKIEJ.Trudność która nie pozwala podaj dalej.Wiem ze PAŃSTWO macie z tym problem.Takie mamy władze miasta nie pomagają.Internet w dojeździe do 43 i nie pomaga.A dana ulica jest z brakiem pobocza .TO UTRUDNIA BARDZO.Widać B i pojawiają się trudności.Wiem...",
Mariola Piwecka, FIAT PUNTO
"Najwyższy poziom profesjonalizmu. Z kołami tylko do nich!",
tadeo
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Xenon nie swieci. Led działa, kierunek działa oraz światła mijania. Jedynie Xenon nie świeci. Raz coś tam mrugał na wybojach a teraz już zdechło na amen.
Witam serdecznie. Mam problem ze światłami drogowymi. Jest to Peugeot 508 SW 2.0 HDI z 2012r. Swiatła to xenon i LEd. Po włączeniu kontrolka się zaświeca jakiś przekażnik pod maską słychać że reaguje i to tyle. Światła drogowe się nie załączają, bezpieczniki są dobre. Co mogę jeszcze sprawdzić w...
Peugeot 3008 1.6 diesel bixenon po wymianie spalonych żarników xenonowych przestały działać światła skrętne regulacja góra dół działa bez problemu a do tego wiązka świetlna rozjechała się na boki
Witam mam i to nie mały problem kupiłem pasata B.6 2.0 problem polega na tym ze zaczęły się przepalac bixeny A do tego przetwornice, byłem u mechanika wymienił na nowe działało ok miesiąca i odnowa zaczynają mrugać no i z czasem odnowa, wymieniłem już 3 razy koszt jednej przetwornicy to...