"Świetny zakład. Szybka i profesjonalna naprawa.",
Marek
"Wielokrotnie serwisowałem tam auta,ze względu iż często je zmieniam(taka praca) zdążyłem poznać warsztat i jego możliwości i jeszcze nigdy się nie zawiodłem,właściciel zawsze znajdzie wyjście z sytuacji "awaryjnej" POLECAM.
Łukasz",
LUKUN, AUDI C4 2.8V6
"Warsztat godny polecenia,nie było takiego przypadku żeby nie udało się usunąć usterki której nie mogli zdiagnozować inni mechanik.jezdziłem tam rożnymi autami i zawsze byłem zadowolony,pozdrawiam. Pana Łukasza dobry pracownik.",
audi a8, Audi
"Klient bezpodstawnie napisał o fakcie nie uznania gwarancji, ponieważ nie zgłosił się celem wyjaśnienia problemu. Nasz serwis jest szanującym się serwisem i nie zdarza się aby klient, który nas opuszcza był niezadowolony. Zawsze i w każdym przypadku dążymy do wykonania usługi celem zadowolenia klienta.
Klient zbyt pochopnie wyciągnął wnioski...",
Jarek
"Od kilku lat warsztat Państwa Lasoń serwisuje i myje nasze samochody firmowe i wszyscy u nas są zadowoleni. O wysokiej jakości serwisu niech świadczy fakt, że na naprawy trzeba się umawiać z wyprzedzeniem . Zrezygnowaliśmy z serwisów fabrycznych bo mechanicy firmy Lasoń zrobią dokładnie to samo za mniejsze pieniądze.
Polecamy wszystkim.",
Tomasz
"Doskonały warsztat do napraw aut dla osób co się nie znają na autach,co można powiedzieć jestem informowany o kosztach napraw przed naprawa oraz jak się pojawia komplikacje to jestem pytany i informowany na bieżąco o wszystkim podczas napraw.Wszystko co można powiedzieć ze to najlepszy mechanik jakiego znam oraz pomaga.Nie próbuje w ogóle ludzi...",
GoLfY3003, Audi A8
"doświadczeni pracownicy i sensowna obsługa . mówią co i jak i dają alternatywy . serwisuje tam swoje auta z grupy VW i nigdy nie miałem problemów . zawsze konkretnie i fachowo . magicy jeśli o elektronikę chodzi. szczerze polecam ",
użytkownik
"Polecam , 100% zadowolenia, zawsze wożę do nich swoje samochody, serwisujemy tam również firmówki po gwarancji.
Zawsze bezproblemowo.",
rafal, peugeot 206
"Jestem bardzo zadowolony z naprawy mojego samochodu, Pan Marcin przed naprawą wszystko mi wyjaśnił podał co będzie naprawiane ile to będzie kosztowało itd. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Jeśli będę musiał korzystać to tylko z usług tego warsztatu i na pewno będę polecał.",
Mateusz, Peugeot 307
"Naprawa przebiegła sprawnie, panowie zdecydowanie znają się na robocie. Zdecydowanie polecam",
Krzysztof Mielniczek, Land Rover Discovery III
"wymina opon szybko i sprawnie, pojadę przetestować ich w dziedzinie zestawu głośnomówiącego i zobaczymy co zrobią, jak będzie źle to obsmarowanie w necie może sie okazać dla nich tylko drobnym wrzodem na tyłku, są innej sposoby na zrobienie antyreklamy i to solidnej",
pivecki
"Bardzo Konkretni ..zadowolenie z usługi Pozdrawiam.zaloge Krzysztof z Merc.GlK..biały usługa 15.06.2020...sp...Super polecam ",
Krzysztof, Mercedes
"Auto naprawiam od u nich od lat, zawsze byłem zadowolony z jakości usług jak i z ceny. Warsztat otwarty długo a jak trzeba to i w dzień niepracujący pomogą. Parę razy zdażały mi sie awarie w terenie i również nie miałem problemu z pomocą ze strony warsztatu.",
facet, Opel Signum
"Bardzo miła, profesjonalna i szybka obsługa. Właściwy człowiek na właściwym miejscu!!!!",
Paulina, Kia Ceed
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Po wymianie szczęk hamulcowych corsa c podczas hamowania słychać trykanie.
Na przeglądzie stwierdzili ze nie działa mi ręczny hamulec jechałam do mechanika naprawił go i mówi że wymienił jeszcze szczęki, po ponownym przeglądzie stwierdzili ze tylne koło uniesione nie obraca się a do tego zauważyłam że po zakończonej jeździe koło to trochę śmierdzi i jest bardzo...
Klocki hamulcowe to elementy, które z biegiem czasu ulegają zużyciu i wymagają wymiany. Często wraz z nimi wymienia się także tarcze hamulcowe, choć nie jest to konieczne. Większość kierowców przy...
Wiosna! Na drogach w końcu sucho, słońce zaczyna grzać i temperatura osiąga w końcu jakieś przyzwoite wartości. Zmieniamy więc opony na letnie i śmielej naciskamy na pedał gazu. Niestety, czasem...