"Firma solidna, nie kombinują, a wiedzą z reguły co boli auto.
Nie naciągają klienta na dodatkowe pieniądze. Fakt, najtańsi nie są, ale warto im zaufać i powierzyć swoje auto.
Inni chcięli się uczyć i naprawiać "na czuja" i wymienić pół samochodu..
Wielu paprochów jest dookoła, a to jeden z niewielu zakładów, który ma mechaników z...",
GoldGrawer, Ford Galaxy MKII
"Autko po wypadku zrobione bardzo dobrze. Mechanicy konkretni, nie naciągają klienta jak w innych warsztatach. Godni polecenia!!!",
Milena, Mercedes Benz
Serdecznie zapraszam do skorzystania z naszych usług
"Szybko i sprawnie i nie drogo.
Odpowiednie podejście do klienta.",
Natalia, Skoda Fabia
WYKWALIFIKOWANA KADRA PRACOWNIKÓW I BOGATO WYPOSAŻONY WARSZTAT STANOWIĄ PODSTAWĘ USŁUG ŚWIADCZONYCH NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE.
Mechanika Diagnostyka Kompóterowa Specjalizacja Renault Tanio,fachowo bez ściemy. Kontakt : [email protected] 509-664-358
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam. Czy wymieniając amortyzatory trzeba od razu wymieniać sprężyny?
Mam aktualnie doczynienia z Passatem b5 po lifcie w wersji variant. w samochodzie wymieniam tylne zawieszenie . Klient przyjechał wziałem dowód zamówiliśmy sprężyny amortyzatory z kompletem mocowań poduszek i wgl po prostu komplet. po podniesieniu ukazały mi się dwie sprężyny jedna w drugiej...
Witam. Chciałbym zamontować dodatkowe sprężyny wzmacniające Westfalia. Toyota Avensis T27 sedan. Jest w ogóle taka możliwość? Na jedną zakładamy ściągacz a co z drugą wchodząca w środek?
Witam, pytanie bardziej o dobór części. Czy jeśli na fabryczny amortyzator założyłbym sprężynę obniżającą, zmieniło by to w znacznym stopniu własności jezdne ? I czy wgl takie sprężyny dzialają( w sensie wizualnym )