"Świetny zakład. Szybka i profesjonalna naprawa.",
Marek
"po prostu nie do wiary tomek naprawi wszystko,czego sie nie dotknie to naprawi,po prostu nie ma dla tomka rzeczy nie mozliwych do naprawy",
gruby, mercedes bmw skoda vw volvo i wiele innych
"Warsztat godny polecenia,nie było takiego przypadku żeby nie udało się usunąć usterki której nie mogli zdiagnozować inni mechanik.jezdziłem tam rożnymi autami i zawsze byłem zadowolony,pozdrawiam. Pana Łukasza dobry pracownik.",
audi a8, Audi
"Klient bezpodstawnie napisał o fakcie nie uznania gwarancji, ponieważ nie zgłosił się celem wyjaśnienia problemu. Nasz serwis jest szanującym się serwisem i nie zdarza się aby klient, który nas opuszcza był niezadowolony. Zawsze i w każdym przypadku dążymy do wykonania usługi celem zadowolenia klienta.
Klient zbyt pochopnie wyciągnął wnioski...",
Jarek
"Szybko, solidnie i przede wszystkim bardzo dobra jakość usług .",
Zbi., A8
"Jeśli mam oddać w opiekę swoje auto, to tylko mechanikom z Waszego warsztatu!:)
Pełen profesjonalizm, świetny kontakt z klientem, praca z pasją!
",
Anna, Seat Ibiza 2010
"Wszystko OK, jesteśmy zadowoleni z serwisowania naszego auta.",
Rafaell3
"Polecam , 100% zadowolenia, zawsze wożę do nich swoje samochody, serwisujemy tam również firmówki po gwarancji.
Zawsze bezproblemowo.",
rafal, peugeot 206
"Jestem bardzo zadowolony z naprawy mojego samochodu, Pan Marcin przed naprawą wszystko mi wyjaśnił podał co będzie naprawiane ile to będzie kosztowało itd. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Jeśli będę musiał korzystać to tylko z usług tego warsztatu i na pewno będę polecał.",
Mateusz, Peugeot 307
"Naprawa przebiegła sprawnie, panowie zdecydowanie znają się na robocie. Zdecydowanie polecam",
Krzysztof Mielniczek, Land Rover Discovery III
"Warsztat spoko - jesli chodzi o cene to nie odbiegaja znaczaco od innych ale za to potrafia wykonac profesjonalnie naprawe. Nigdy nie mialam reklamacji a w wielu przypadkach ratowali mi zycie ;). Majster spoko zawsze doradzi i pomorze. Pozdrawiam",
Miszek
"Bardzo Konkretni ..zadowolenie z usługi Pozdrawiam.zaloge Krzysztof z Merc.GlK..biały usługa 15.06.2020...sp...Super polecam ",
Krzysztof, Mercedes
"Serwisuję u chłopaków już wszystkie samochody w rodzinie. Warsztat naprawdę godny polecenia. Nie wygórowane ceny, zawsze rzetelnie wykonana naprawa na bardzo dobrych jakościowo częściach. Idealny kontakt, miła obsługa. Fachowcy jakich mało. Polecam",
Marcin, Skoda Octavia
"Mechanik zna się na fachu, umie dobrać wszystko, polecam",
ula, opel
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Uporczywy lecz drobny wyciek płynu chłodzącego z okolic pompy wody. Pytanie: czy jest możliwe wymienić/lub uszczelnić samą pompę wody bez konieczności robienia/rozbierania/wymiany całego rozrządu (pasek, napinacze, rolki itd) ?
Passat b5 fl, problem z "odpowietrzeniem" układu chłodzenia. Wstawiony nowy termostat, temp na liczniku 90 stopni, podczas postoju dmucha ciepłe powietrze z nawiewu ale podczas jazdy dmucha zimne. Po przetrzymaniu na obrotach podczas jazdy zaczyna przegrzerzewac silnik. Chłodnica cały czas...
Która jest lepsza INA, DOLTZ czy ZKF? Myślałem o ZKF ale tych Firm INA, DOLTZ nie znam. Prosze o rade.