"Szybka i trafna diagnoza. . Wykonali dla mnie usługe wymiany rozrządu w Audi A8 4.2 FSI . Polecam warsztat. ",
Kamil, Audi A8 d4
"Wszystko w jak najlepszym porządku, usługa o umówionym czasie, sprawnie i nie aż tak drogo.",
Krusha, Mercedes Sprinter 2005
"Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Szybko,fachowo i przy tym mile potraktowany klient. Polecam i będę korzystać w przyszłości. ",
Małgorzata , Suzuki Vitara 1.4 2023
VGS, to skrót od Volkswagen Group Serwis. Nasz warsztat specjalizuje się w kompleksowych naprawach samochodów właśnie z grupy VW. Mamy za sobą dwunastoletnie doświadczenie, zdobyte w Autoryzowanych Stacjach Obsługi zarówno VW, SKODA, jak i...
"Wykonana usługa to wymiana 4 kół z wyważeniem. Wymiana została wykonana dobrze i szybko zgodnie z umówioną godziną. Naprawdę polecam wszystkim.",
Bogusław, citroen C3 picasso
"Szybko zdiagnozowana usterka , obyło się bez wymiany połowy auta ;) Chyba troszkę się znają na samochodach , Polecam !",
Xman, Toyota Sienna
"Zdecydowanie polecam. Godni zaufania. Uczciwość, rzetelność i fachowość. Przy okazji uprzejmość i kultura. Nie wyobrażam sobie korzystać z usług innych mechaników.",
Mateusz, Ford Fiesta
"Twardy pedał hamulca, brak wspomagania to niebezpieczna usterka, długa droga hamowania i telefon do mojego mechanika z ECO Serwis Gdynia. Efekt - po dwóch godzinach usterka usunięta. I jest tak zawsze, jak potrzebna jest mi pomoc - szybka, sympatyczna i fachowa obsługa i ceny bardzo przyzwoite. Polecam zdecydowanie!",
Witold, Opel Vectra
"Kultura jest jaka jest ale na robocie się zna.",
noe42
"Bardzo dobry mechanik, solidny i uczciwy, gdzie w dzisiejszych czasach ciężko o takiego! Znam to niestety z własnego doświadczenia. Wiec nareszcie moge stwierdzic ze juz znalazlam i zdecydowanie polecam!! :)",
Patrycja, audi a4
"Zdecydowanie pozostanę wierna temu warsztatowi. Profesjonalne podejście, znają się na tym co robią informują od jakich procedur zaczną pracę. W przypadku droższej naprawy otrzymałam telefon z informacją, że koszt będzie dość wysoki oraz zdjęcia wskazujące przyczynę, z zapytaniem, czy zgadzam się na podjęcie działań. Po zakończeniu prac...",
Ania, VW Polo
"Jeszcze nigdy się nie zawiodłam na tym warsztacie. Szybko, sprawnie i na najwyższym poziomie. Korzystam już cztery lata z usług tego warsztatu i na pewno nie pojadę już nigdzie indziej. ",
Jystyna, Ford Focus
"Dobry mechanik rzetelny i przede wszystkim są tam konkurencyjne ceny polecam ",
Krzysztof, Mercedes Benz CLK
"Samochód zaholowany praktycznie pod koniec dnia, a na drugi dzień koło 12 do odbioru. Bajka - biorąc pod uwagę ,że w tym czasie trzeba było jeszcze ściągnąć pompę paliwową!
Polecam wszystkim. Jestem bardzo zadowolony.",
Krystian L., Skoda Fabia
"Jedyną wadą tego warsztatu jest to, że jest daleko od mojego miejsca zamieszkania, ale wolę trochę nadrobić drogi i mieć pewność, że moim samochodem zajmą się prawdziwi fachowcy!",
Krystian, Volvo
"Przede wszystkim bardzo szybka realizacja, dobry kontakt i Panowie chętni do pomocy :) cena adekwatna do jakości usługi, polecam!",
Julia, Volkswagen Golf IV
"Pelna profeska . Zawsze fachowo dbając o zadowolenie klienta .",
Leszek, Bmw
"numer tel tez jest inny 512-390-572",
zuziia, escort
"Jak dla mnie petarda można samemu podłubać podstawowe rzeczy a jak się natrafi jakiś problem miła obsługa chętnie podpowie jak trzeba dokończy za nas. Nie działał mi wskaźnik prędkości w masterze dwa warsztaty powiedziały jednogłośnie że tryby w skrzyni są wyrobione i muszą zdjąć skrzynie rozebrać i wsadzić z powrotem. Pierwszy warsztat...",
michał cieśl, renault master
"Bardzo szybki i solidny mechanik z konkurencyjnymi cenami . Naprawy przeprowadza kompleksowo z czym się nie pojedzie to sobie poradzi .",
Ares212, Volvo s40 T5
"Bardzo szybka i sprawna pomoc w naprawie samochodu. Super podejście do klienta. Serdecznie polecam!!:)",
Ula , Fiat 500
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam serdecznie mam pytanko czy pompa paliwa od audi a4 1.9 tdi 90km będzie pasować do audi a4 1.9 tdi 110km
Gdzie znajduje się elektryczna pompa paliwa ? Ford mondeo mk3 2002r. 2.0 Tdci
Dzień dobry. Mam problem, ponieważ od jakiegoś czasu jak jade (najczęśniej jak dodaje gazu) rzuca mi całym autem jakby się dusił wcześniej tylko na czwórce jak miałem za małą prędkość a teraz na każdym biegu a jak dodam tego gazu za dużo to mi się wydaje że coś w nim zaraz eksploduje. Auto...
Auto podczas jazdy zgasło i już nie odpaliło. Metoda prób i błędów doszedłem do pompki paliwa w baku i tu jest problem, niema zasilania w tej pomoce. Oczywiście bezpieczniki sprawdzone. Wyczerpałem pomysły co się stało. Będę wdzięczny za pomoc.
Nierówna praca silnika na wolnych obrotach z pewnością jest frustrująca, ale poza tym może prowadzić do poważnych usterek. Za ciężką i nierówną pracę odpowiadać mogą niedrożne wtryskiwacze paliwa,...