"Witam serdecznie. Naprawiam juz jakiś czas swój samochód w tym warsztacie . Chce powiedzieć ze ten mechanik ma bardzo dużą wierze o samochodach. Szybko znalazł usterkę naprawił to a ja nawet nie zdążyłem kawy wypić , a samochód był już ogarnięty i wszystko działa po dziś dzień . .. polecam goraco",
kebab, passat
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam jeep grand cherokee 3.6 v6 wersja amerykańska 2015 rok co ile wymieniać rozrząd przejechane 64000?