Krezymon Serwis w Olsztynie to profesjonalny warsztat samochodowy, który specjalizuje się w serwisie samochodów dostawczych i osobowych. Nasza doświadczona i wykwalifikowana kadra mechaników zapewnia kompleksową obsługę pojazdów wszystkich...
Auto Gaz Serwis - Stacja Obsługi Samochodów Krzysztof Predko
Sprzętowa 4, Osiedle Kętrzyńskiego, Olsztyn
"Myślałem, że tyle pozytywnych komentarzy to sam właściciel sobie ponastawiał, ale dziś byłem pierwszy raz w serwisie i już wiem, że zostanę stałym klientem :) Bardzo miła obsługa, Pan wszystko wyjaśnia, nie naciąga na dodatkowe koszta, dostałem na kartce wypisane wszystko co zostało zrobione, różne rady na podane przeze mnie problemy. Na koniec...",
Jakub, BMW
Potrzebujesz naprawić samochodu? Zadzwoń. Posiadamy wiedze, doświadczenie i sprzęt.
"Uważam że ten warsztat jest godny polecenia. Osobiście jestem bardzo zadowolony z wykonanych napraw, jakości obsługi.",
Adrian, VW Passat B7 / Mustang 2.3
"znamy sie z Panem pietruszko chyba juz 12 lat jestesmy u niego co najmniej raz w roku i zawsze pomorze mieszkamy w niemczech i nasze autka a bylo ich kilka zawsze opel nieznaja inego mechanika ostatnim razem bylismy u niego 18.06.2014 byla powarzna awaria i udalo sie naprawic tak ze nie mam zamiaru zmieniac mechanika. ",
marek, opel vectra c
"Zna sie koles na rzeczy,dokladny i rzetelny.Jezeli bede w potrzebie to napewno go odwiedze.
.",
Boss, Audi A6 2002
"Staranność, wiedza i doskonała diagnoza. Polecam ten solidny warsztat :) ",
Andrzej
"Profesjonalna obsługa, doradztwo na najwyższym poziomie, ekspresowa diagnoza i usunięcie usterki. ",
Mariusz , Audi A7
"Naprawa wykonana szybko tylko cena mogła być niższa",
Narek olender, Ford Kuga 2011r
"Przyjechałem do tego warsztatu z dwiema usterkami. Umówiłem się na konkretny termin. Moje autko odmawiało posłuszeństwa na drodze, gasło. W warsztacie powiedziano mi o usterce licznika. Byłem zdziwiony diagnozą, ale zaufałem warsztatowi. I słusznie. Usterka została naprawiona w naprawde konkurencyjnej cenie i następnego dnia auto było gotowe.",
Michał, Ford Focus
"obsługa ok, ceny ok, czas naprawy ok, jakość naprawy ok",
Mark, Toyota
"Bardzo polecam.Warsztat i wulkanizacja na bardzo wysokim poziomie. Jeżdżę tutaj od dłuższego czasu, na wymianę opon nie trzeba długo czekać, a jak coś się dzieje z samochodem to jestem szybko obsłużony",
Andrzej, Mercedes
"Miałem problemy ze stukającym zawieszeniem, po umówieniu się na wizytę i sprawdzeniu wszystkiego wyszła uszkodzona przekładnia kierownicza. Panowie tego samego dnia wymontowali cześć i zorganizowali regeneracje. Zdecydowałem się przy okazji wymienić olej i filtry, i ku mojemu zdziwieniu serwis sprzedał materiały bez narzutu (mam duze rabaty w...",
Stanislaw, BMW 530d
"Szybko, konkretnie a co najważniejsze - sprawnie. Polecam.",
j0k3r, VW Golf IV
"Ładny i nowoczesny warsztat, fachowa i uprzejma obsługa, praca wykonana szybko i solidnie, ceny ok",
stanisław 6, vw sharan
Krzyżanowski Ryszard Zakład Mechaniki Pojazdowej
I Dywizji Wojska Polskiego 29 a, Osiedle Grunwaldzkie, Olsztyn
"Bardzo szybko wykonana naprawa, w dużo niższej cenie niż w innych warsztatach.",
Andrea, Opel corsa
"Był to 3 warsztat do którego udałem się w celu zdiagnozowania usterki. Żaden nie podołał, tutaj usterkę zdiagnozowano mi w ciągu kilku godzin. Panowie mają dużą wiedzę i do tego specjalistyczny sprzęt. Cena w sumie była adekwatna bo nikt nie potrafił sobie z tym poradzić ale koszty poniesione w sumie 3 warsztatach były duże.",
Matej , Audi A4
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dzień dobry! Czy w Corsie C 1,7 DTI nagrzewnica jest w tym samym miejscu, co w 1,3 CDTI? Jak się do niej dobrać w aucie DTI z silnikiem o oznaczeniu Y17DT? Czy trzeba demontować całą deskę rozdzielczą?
Jest problem z nadmuchem. Podczas włączania auta nawiew przez kilka sekund działa mocno, następnie niknie i nie działa. Nie działa przycisk sterujący mocą nawiewu. Podłączono nową dmuchawę oraz rezystor , bez rezultatu. Proszę o pomoc
Brak ogrzewania w kabinie, temperatura silnika 90 c wentylator chłodnicy się załącza. Gdzie może leżeć problem?
Witam mam problem dotyczacy Audi A4 B5 1.9 tdi 115km z 2001r. mianowicie słychac zza wylotów powietrza dzwiek tak jakby przelewania sie wody. Co to moze byc?
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...