"Same piątki zna się na rzeczy! Usługa przebiegła fachowo i sprawnie zdiagnozowany i naprawiony blad",
Kamil, Opel
"Należy się w 100% ocena pozytywna. Super specjalista bardzo uprzejmy i stawiający sprawę jasno. Jestem pod wrażeniem szybkości, fachowości oraz jakości. Wszystkim polecam ten warsztat. pozdrawiam KW",
KRZYSZTOF, ford
"Naprawa wykonana szybko i za sensowne pieniądze. Nowoczesny warsztat z miłą obsługą . Polecam",
Raflik, audi a3