Czyszczenie EGR Wojkowice

Filtry

  • "Polecam tego mechanika, zna się na rzeczy. Cały czas jeżdżę z moim golfem do niego i jestem zadowolony z usług bez jakichkolwiek zastrzeżeń do wykonanej pracy.",
    Szymon

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
  • "Bardzo polecam ten serwis. Po wielu warsztatach zdecydowałem się na na zdiagnozowanie i naprawę w tym serwisie. Pan Tomasz Piórkowski okazał się bardzo miłym człowiekiem, który bardzo szybko zdiagnozował problem w moim e46. Jest wiele negatywnych opinii z opisem o długie przetrzymywanie. U mnie nie było tego problemy, a wręcz bardzo szybko...",
    Nikodem Latosik, BMW e46 compact

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
  • Mechanika samochodowaNaprawy ukladów chamulcowychNaprawy zawieszeniaWymiany rozrząduElektrykaKodowanie kluczy

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
Nie znalazłeś wizytówki swojego warsztatu? Utwórz go teraz »
<>

Porady mechaników

Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.

ZAPYTAJ MECHANIKA

BMW E46 1998: Dymienie z pod maski

Dymienie z pod maski w okolicy EGR co to może oznaczać ? Czy trzeba tylko przeczyścić czy coś do wymiany ?

Odpowiedzi (1)

Vw golf 4 2000 1.6 8v: Problem Egr

Problem polega na tym iż po wyczyszczeniu zaworu egr który się.otwiera oraz przepustnicy cały czas wyskakuje błąd problem egr mimo adaptacji. Co może być przyczyną?

Odpowiedzi (1)

Renault Laguna 2 1.9dci 2003r: Chyba zawor egr???

Witam takie pytanko Renault Laguna 2 1.9 dci 2003 r. Czasem przy predkosci autostradowej 130-150 nagle wlacza sie zolta kontrolka swiec zarowych , auto traci moc na mimo zwolnienia i redukcji biegow na kazdym obroty nie wzrosna wiecej niz 2 tys. Po ponownym odpaleniu gasnie i jest wszystko...

Odpowiedzi (2)

Volvo v50 2.0D 2005r 136KM : Czy problemem jest egr

Volvo v50 2 0 D 136KM 2005r. Bardzo nierówna praca zimnego silnika, po nagrzaniu lekkie podrygi. Po odłączenie EGR-lekkie drgania na zimnym silniku, po nagrzaniu drgania ustępują. Dobrze odpala zimny i ciepły, nie dymi.

Odpowiedzi (1)