"Bardzo dobry warsztat, super atmosfera, Pan Marek fantastyczny dobry człowiek i bardzo dobry uczciwy mechanik, moje autka pod jego opieką chodzą jak szwajcarskie zagarki. Ze swiecą takich mechaników i warsztatów szukać. Ja już znalazłem - Zygzak MG - polecam!!",
Michał, VW T4 Multivan