"Witam,
Jako mechanika polecam warsztat, samochód został zrobiony dobrze i w czasie bez zbędnych poprawek jak u innych. Usługa wykonana od A do Z profesjonalnie i bez naciągania na inne naprawy. Owszem mówi na co sie można przygotować, jakie częsci są na tzw zużyciu i należy o ich wymianie pomyśleć. Polecam Polecam Polecam",
Zadowolony Klient :), VW Transporter T4