"Super warsztat polecam gorąco szybko sprawnie i cenowo ok. ",
Mariusz
Witam Godziny otwarci 8.00-17.00 zapraszam serdecznie
"Samochód naprawiony fachowo naprawa przebiegała szybko wszystko jak najbardziej pozytywnie. Warsztat godny polecenia.",
Maniuś25, Volkswagen Passat
"Jestem zadowolona z wczorajszej usługi naprawy mojego Audi. Życzliwa i profesjonalna obsługa, mechanicy z prawdziwego zdarzenia, którzy znają się na rzeczy. Polecam ten serwis. ",
Agata , audi A4 2015R
"jestem ich klientem od kilku lat , zostawiając samochód jestem pewien że się z nim nic złego nie będzie działo , że nie uszkodzą innych podzespołów, naprawdę dobra jakość i odpowiednie ceny. Może i sa mechanicy trochę tańsi ale na pewno nie tak dobrzy jak ci.
pzdr. ",
stały_klient.pl, ford mondeo IV
"Profesjonalne podejście, kontakt i usługa bez zastrzeżeń. Polecam wszystkim.",
Gro, astra h
"Szybko i sprawnie. Instalacje działają bez zarzutu. Już 4 auto przerabiam w Tomgazie i polecam innym.",
Sylwester, Ford Mondeo, VW Passat, Merc C220
"Najlepszy serwis w jakim byłem i któremu można w pełni zaufać. Mimo to że przeniosłem się do Warszawy, moje Subaru serwisuje właśnie w ARS-ie w Łaznowskiej Woli. Mojego Auta nie oddałbym żadnemu innemu mechanikowi, nawet z autoryzowanej stacji. Tutaj naprawy i eksploatacja są szybkie i na porządnych częściach, ponadto mechanik sprawdza całe...",
Tomek Świstak, Subaru Forester
"Najlepszy mechanik jakiego miałem okazje spotkać!!!Uczciwy ,rzetelny znający sie na swojej robocie!!! POLECAM SERDECZNIE KAŻDEMU!!!",
ZADOWOLONY
MotoPasja Piotrków - Naprawa Motocykli i Samochodów Jesteśmy pasjonatami motoryzacji z szerokim doświadczeniem w naprawach motocykli i samochodów. Nasz serwis oferuje profesjonalne usługi naprawcze, dbając o każdy detal i...
"Super firma, profesjonalna porada, jestem klientem od kilku lat. Gorąco polecam.",
ROBERT, VW
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
hyundai i30 1,4 lpg blad katalizatora auto nie traci mocy nie szarpie zadnych obiawow blad zapala sie roznie w czasie jazdy postoju i w roznych odstepach czasu kasuje go aplikacja z telefonu. Co robic?
Witam pacjent to Seat toledo III 1.6BGU z LPG na analzatorze spalin wychodzi za dużo tlenku azotu co to może być? Uszczelka pod głowicą sprawdzona testerem i jest ok. Czyżby katalizator skończył żywot, bo cały wydech okopcony.
Wyswietlil sie komunikat antipollution fault i catalyst converter fault co moze pomoc?
Problem dotyczy wzrostu spalania, śmierdzących spalin i widocznego białego (przezroczystego) dymu, ponadto osiągi auta są nieco zaniżone. Silnik jest po kompletnym remoncie - rozbiórka i złożenie, nowe świece, wymieniona pompa paliwa. W komputerze był powracający błąd 16804 - Catalyst...
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...