Bosch Service Mądry / pompy, wtryskiwacze, turbosprężarki
ul. Sprzętowa 4, Osiedle Kętrzyńskiego, Olsztyn
"Co tu dużo pisać. POLECAM !!!",
Adam, Seat Cordoba
"Jak dla mnie bomba! Jestem zadowolony i szczerze polecam. no fakt ktoś kto pierwszy raz szuka może lekko zbłądzić ale warto",
szczery, fiacik
"Uczciwie, solidnie, na czas. Pan Paweł człowiek z wiedzą i umiejętnościami. Polecam warsztat Strefa Opon",
Pan/Pani, Renault
"Nie zawsze mają wolny termin i trzeba trochę poczekać na wizytę, ale to świadczy o jakości usług. Naprawiam swoje Mondeo od lat i jestem zadowolony !!!",
Zenek, Ford Mondeo
Godziny otwarcia Pon-piątek 8-16 sobota i godziny popołudniowe po uprzednim umówieniu Zajmujemy sie naprawą aut wszystkich marek pełna mechanika Nowość!!! Regeneracja zaciskow hamulcowych (zapieczone poblokowane urwane...
"Naprawa szybka, rzetelna. Świadczone usługi na najwyższym poziomie, ceny konkurencyjne. Polecam!!!",
Kasia, VW polo
"Bardzo dobry kontakt z serwisem, ceny do zniesienia. Korzystałem kilkukrotnie, jestem zadowolony.",
Przemysław, Opel Astra H
"Znalazłem dopiero po naprawie te opinie - i nie mogę się zgodzić ! Naprawa mimo że nie umówiona była szybka, koszt jak na ekspresowe ratowanie wydechu tez całkiem fajny. Obsługa fachowa co jest największym plusem ! Polecam śmiało ! Ja i mój Fiat :)",
Dukat
"Na poczekaniu, bez zbędnych części. Jeżdze już ponad tydzień wszystko jest ok.",
szpak, BMW
"Jak zawsze fachowo i solidnie. Warsztat nigdy mnie nie zawiódł, warto robić tu auto.",
Jarek, Volkswagen Polo 1.0TSI 95KM 2019
"Poważne podejście do klienta i problemu. Gorąco polecam!!!",
grego, Subaru
"Jeśli zamierzacie cokolwiek naprawiać w swoim autku to musicie odwiedzić ten serwis. Kierownik powiedział że na 100 % rozwiąże problem przejścia w tryb awaryjny przy 130 na 4 biegu bez CE i tak właśnie było.
Okazało się że uszkodzony był zawór n 75.
Żałuje że trafiłem tu tak późno bo zdążyłem już wymienić kolektor, turbine , map sensor co...",
Dawid Saab, Saab 93 2005r. 1.9 150km
"kupiłem skodę octavię,właściciel podszedł uczciwie do sprawy usunął lekkie usterki w cenie auta,szybko,sprawnie i profesjonalnie-polecam",
kierowca, skoda octavia
Krzyżanowski Ryszard Zakład Mechaniki Pojazdowej
I Dywizji Wojska Polskiego 29 a, Osiedle Grunwaldzkie, Olsztyn
"Szybko, sprawnie, posiadają sprzęt nawet do nowych modeli Porsche. Potrafią naprawić coś, czego inni nawet się nie podejmują. Zawsze służą radą i pomocą, nie ma mowy o jakimkolwiek naciąganiu. Koszty napraw są niskie w porównaniu z tym, co i jak robią. Mają dużo zleceń i nie mają parcia na każdego złapanego klienta. Jak czegoś nie robią to nie...",
gonzo
"Panowie znają się na rzeczy. Warsztat polecił mi znajomy. Szybko, sprawnie, bez kantowania. Cena adekwatna do wykonanej pracy. Polecam.",
Marek, Passat B4
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
hyundai i30 1,4 lpg blad katalizatora auto nie traci mocy nie szarpie zadnych obiawow blad zapala sie roznie w czasie jazdy postoju i w roznych odstepach czasu kasuje go aplikacja z telefonu. Co robic?
Witam pacjent to Seat toledo III 1.6BGU z LPG na analzatorze spalin wychodzi za dużo tlenku azotu co to może być? Uszczelka pod głowicą sprawdzona testerem i jest ok. Czyżby katalizator skończył żywot, bo cały wydech okopcony.
Wyswietlil sie komunikat antipollution fault i catalyst converter fault co moze pomoc?
Problem dotyczy wzrostu spalania, śmierdzących spalin i widocznego białego (przezroczystego) dymu, ponadto osiągi auta są nieco zaniżone. Silnik jest po kompletnym remoncie - rozbiórka i złożenie, nowe świece, wymieniona pompa paliwa. W komputerze był powracający błąd 16804 - Catalyst...
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...