"polecam Polecam Polecam, przyjeżdżam i tego samego dnia auto naprawione w autoryzowanych serwisach nie potrafili naprawić a Doktor sobie poradził w 2 godziny.
Jeszcze się nie zdarzyło żeby czegoś nie dał rady zrobić .",
tupak20, Volvo xc90, Rover 75, Peugeot 206cc i wiele innych
"Warsztat godny polecenia,nie było takiego przypadku żeby nie udało się usunąć usterki której nie mogli zdiagnozować inni mechanik.jezdziłem tam rożnymi autami i zawsze byłem zadowolony,pozdrawiam. Pana Łukasza dobry pracownik.",
audi a8, Audi
"Jestem kobietą która nie ma pojęcia o mechanice i tam zostawiam zawsze auto i naprawa jest ok, miło szybko i pożadnie Polecam",
anka
"Od kilku lat warsztat Państwa Lasoń serwisuje i myje nasze samochody firmowe i wszyscy u nas są zadowoleni. O wysokiej jakości serwisu niech świadczy fakt, że na naprawy trzeba się umawiać z wyprzedzeniem . Zrezygnowaliśmy z serwisów fabrycznych bo mechanicy firmy Lasoń zrobią dokładnie to samo za mniejsze pieniądze.
Polecamy wszystkim.",
Tomasz
"Dobry warsztat, można dogadać się co do ceny, wcześniej wycena przed robocizną, doradzą odnośnie wyboru części, jakość wykonania jest dobra i w terminie, już kilka razy zostawiałem dwa auta i wszystkie naprawy wykonano jak się należy i niebawem znowu udam się do Pana Potockiego.",
mar, VW Polo
"Od kilku lat naprawiam auta w EURO-CAR-SERVICE z grupy VW. Izawsze usterke zdiagnozowano i naprawiono w 100%. Gorąco polecam .",
DAREK Z, VW PASSAT
"Czas naprawy-szybko.Koszt naprawy:niski Jakość usługi:dobra.Przyjęcie klienta:bardzo przyjazne.Temin naprawy:dotrzymany.Kontakt z klientem:wystarczający.Postawa mechanika:swój chłop.",
Zygmunt., Fiat Panda
"Bardzo Konkretni ..zadowolenie z usługi Pozdrawiam.zaloge Krzysztof z Merc.GlK..biały usługa 15.06.2020...sp...Super polecam ",
Krzysztof, Mercedes
"Naprawa przebiegła sprawnie, panowie zdecydowanie znają się na robocie. Zdecydowanie polecam",
Krzysztof Mielniczek, Land Rover Discovery III
"Fachowa obsługa,od dwóch lat serwisuje i robie przeglądy swoich aut w tym warsztacie, nigdy nie miałem problemów,do każdego podchodzą indywidualnie i nie ma mowy żeby wymienili coś bez twojej wiedzy jak to bywa... "a panie bo to i tamto też trza było to my wymienili..." a faktycznie tylko przetarli z kurzu! Gorąco polecam ten warsztat!!!",
Piotrek, Audi A4
"szybka i fachowa obsługa.zrobione wszystko od ręki i nie drogo.polecam w 100%",
Mariusz
"Jeśli mam oddać w opiekę swoje auto, to tylko mechanikom z Waszego warsztatu!:)
Pełen profesjonalizm, świetny kontakt z klientem, praca z pasją!
",
Anna, Seat Ibiza 2010
"Klient bezpodstawnie napisał o fakcie nie uznania gwarancji, ponieważ nie zgłosił się celem wyjaśnienia problemu. Nasz serwis jest szanującym się serwisem i nie zdarza się aby klient, który nas opuszcza był niezadowolony. Zawsze i w każdym przypadku dążymy do wykonania usługi celem zadowolenia klienta.
Klient zbyt pochopnie wyciągnął wnioski...",
Jarek
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
hyundai i30 1,4 lpg blad katalizatora auto nie traci mocy nie szarpie zadnych obiawow blad zapala sie roznie w czasie jazdy postoju i w roznych odstepach czasu kasuje go aplikacja z telefonu. Co robic?
Witam pacjent to Seat toledo III 1.6BGU z LPG na analzatorze spalin wychodzi za dużo tlenku azotu co to może być? Uszczelka pod głowicą sprawdzona testerem i jest ok. Czyżby katalizator skończył żywot, bo cały wydech okopcony.
Wyswietlil sie komunikat antipollution fault i catalyst converter fault co moze pomoc?
Problem dotyczy wzrostu spalania, śmierdzących spalin i widocznego białego (przezroczystego) dymu, ponadto osiągi auta są nieco zaniżone. Silnik jest po kompletnym remoncie - rozbiórka i złożenie, nowe świece, wymieniona pompa paliwa. W komputerze był powracający błąd 16804 - Catalyst...
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...