Od 1992 roku prowadzę firmę świadczacą usługi napraw samochodów osobowych i ciężarowych wszystkich marek. Mechanicy zatrudniani w mojej firmie są solidni i z długim stażem. ...
"Najlepszy serwis w jakim byłem i któremu można w pełni zaufać. Mimo to że przeniosłem się do Warszawy, moje Subaru serwisuje właśnie w ARS-ie w Łaznowskiej Woli. Mojego Auta nie oddałbym żadnemu innemu mechanikowi, nawet z autoryzowanej stacji. Tutaj naprawy i eksploatacja są szybkie i na porządnych częściach, ponadto mechanik sprawdza całe...",
Tomek Świstak, Subaru Forester
"Ja jeżdżę do chłopaków od 4 lat i wszystko jak narazie solidnie! Polecam",
mac , seat toledo 2
"Najlepszy mechanik jakiego miałem okazje spotkać!!!Uczciwy ,rzetelny znający sie na swojej robocie!!! POLECAM SERDECZNIE KAŻDEMU!!!",
ZADOWOLONY
"Profesjonalne podejście, kontakt i usługa bez zastrzeżeń. Polecam wszystkim.",
Gro, astra h
"Polecam warsztat godny zaufania, serwisowanie samochodu tam to czysta przyjemność",
Aleksandra , BMW
Witam Godziny otwarci 8.00-17.00 zapraszam serdecznie
MotoPasja Piotrków - Naprawa Motocykli i Samochodów Jesteśmy pasjonatami motoryzacji z szerokim doświadczeniem w naprawach motocykli i samochodów. Nasz serwis oferuje profesjonalne usługi naprawcze, dbając o każdy detal i...
"Polecam serdecznie. Mechanik rzetelny, naprawa ekspresowa. ",
Ola, Kia ceed 2008
"Szybko i perfekcyjnie wykonana usluga naprawy .Zakład godny polecenia",
Paweł, Renault Laguna
"Super firma, profesjonalna porada, jestem klientem od kilku lat. Gorąco polecam.",
ROBERT, VW
"Polecam fachowców, trafiłem z polecenia i korzystam z usług już od jakiegoś czasu - zawsze jestem zadowolony, profesjonalna i miła obsługa. Można liczyć na fachową pomoc, przede wszystkim diagnoza nie jest naciągana, nie trzeba się martwić o zbędne koszty i cały czas "patrzeć na ręce".",
Damian, fiat ducato
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam taki problem: Toyota Avensis verso 2002,2.0 diesel, D4D. Przy przyspieszeniu samochód na chwilę traci moc mimo że pedał w podłodze. Po kilku sekundach załącza się i jazda. Komputer nie wykazał żadnych błędów. Nie dymi, nie kopci. Wszystko wymienione zawsze na czas. Tak jest od pół...
Witam. Mam problem ze światłami drogowymi. Zapaliły się i nie chcą zgasnąć. Musiałem wyciągnąć żarówki, bo cały czas w kostkach jest napięcie nawet po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki. Następny problem jest taki ,że jest olej w interkulerze. Podejrzewam ,że to może być turbina lub co innego.
Witam Mam pytanie, zauważyłem, że rura intercooler jest zaoliwiona prawdopodobnie problem jest uszczelek, chodzi mi czy to jest normą, że może być zaoliwiona? Czy mimo tego że uszczelki są uszkodzone, nie powinien być olej na rurze? Pozdrawiam i dziękuje
Witam, chciałbym się dowiedzieć czy da się zamontować wydajniejszy intercooler do mojego silnika 2.4 D5 163KM? Mam wgrany program na 195 KM/460 Nm. Proszę o poradę