"Polecam w 100%. Wszystko profesjonalnie zrobione, Ja jestem zadowolona i zawsze tam wracam. ",
Agnieszka, Opel Meriva
"Byłam na sezonowej wymianie opon, jak zwykle miło i profesjonalnie. Bardzo mi się podoba, że przy firmie jest piaskownica gdzie mogą bawić się dzieci.",
polka, VW Polo
pn-pt 8.00-17.00 sob 8.00-14.00 dojazd od strony 9Maja, ZSS (Samochodówka) lub od Kina Pionier
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Mam problem z tylnimi hamulcami i doborem części do tego przejściowego rocznika . Na tylnej osi jest nakretka 36 mm a we wszystkich opisach jest nakretka 30mm . Czy to mozliwe ze przy wczesniejszej ingerencji w tylne hamulce ktoś zamienił nakrętki mocujące bęben hamulcowy na nakretkę 36mm ?...